MSI Optix MAG274QRF 4700TL !

Bu arada Amazon üzerinde 4694TL'ye düşmüş. 5169'a aldım bir tık üzdü beni. Ama şöyle de bir durum var; MSI promosyon için geçerli tarihler 10.05.2022'de bitiyor. Alacak arkadaşlar "shout out" kısmından 350 TL alabilir fakat ekstra promosyon kısmından yararlanamaz. Bunun dışında alacak arkadaşlara Amazon'dan almalarını tavsiye ederim. Ölü piksel durumunda Amazon sorun çıkarmadan değişim yapıyor diye biliyorum.
Diğer promosyon sadece QD modeli için geçerli değil mi?

Diğer promosyon sadece qd modeli için geçerli değil mi?

Ben de QD olmayan model de gözüküyor hocam. Ama dediğim gibi tarihler 2022-04-11~2022-05-10 olarak gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    103,7 KB · Görüntüleme: 38
Arkadaşlar sizce 1080p 240hz 27Inc Va panel monitör mü?
Yoksa posttaki 2k 165hz monitör mü? Aradaki 1500 lira farka değer mi?

11400F ve 6600XT var.

FPS oyunları oynuyorsanız 1080p, grafik ağırlıklı oyunlar oynuyorsaniz 1440p alınabilir. Bunun dışında uzun vadede 1440p yüksek ve Ultra ayarlarda oynayabilmek için ekran kartınızı değiştirmeniz gerekebilir. Kişisel olarak 1440p tavsiye edebilirim çünkü yaklaşık 3-4 yıl içerisinde giriş ve orta seviye diyebileceğimiz ekran kartlarının 1440p monitörler için ideal olacağını düşünüyorum. Tabii 3-4 yıl içerisinde ekran kartlarının fiyatlarının ne olacağını bilemem.

FPS oyunları oynuyorsanız 1080p, grafik ağırlıklı oyunlar oynuyorsaniz 1440p alınabilir. Bunun dışında uzun vadede 1440p yüksek ve Ultra ayarlarda oynayabilmek için ekran kartınızı değiştirmeniz gerekebilir. Kişisel olarak 1440p tavsiye edebilirim çünkü yaklaşık 3-4 yıl içerisinde giriş ve orta seviye diyebileceğimiz ekran kartlarının 1440p monitörler için ideal olacağını düşünüyorum. Tabii 3-4 yıl içerisinde ekran kartlarının fiyatlarının ne olacağını bilemem.

Aslında sadece oyun için değil de film vs için de istiyorum, kaliteli olsun istiyorum.
FPS için şu an monitörüm iyi gibi görünse de görüntü kalitesini beğenmiyorum. IPS olsa değiştirmezdim. Bari 165Hz'ye geçiyorsam 2K olsun diye düşündüm

Aslında sadece oyun için değil de film vs için de istiyorum, kaliteli olsun istiyorum.
FPS için şu an monitörüm iyi gibi görünse de görüntü kalitesini beğenmiyorum. IPS olsa değiştirmezdim. Bari 165Hz'ye geçiyorsam 2K olsun diye düşündüm.

Hocam film ve gündelik olarak kullanım için 1440p daha iyidir. 27" FPS ve film için bence en güzel boyuttur. Ama daha önce 27" 1440p kullanmadıysanız mümkünse teknoloji mağazalarında denemenizi öneririm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı