Satıldı MSI Optix MAG274QRF-QD Monitör 2K 165 Hz 1ms

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

phenex

Hectopat
MSI Optix MAG274QRF-QD Monitör 27 İnç 2560x1440 Piksel 165 Hz 1 ms IPS Panel monitör
Merhaba,

Ölü piksel vb. hiçbir kusur yoktur. Kutu, fatura ve garantisi her şeyi eksiksiz mevcuttur. Sistemimi sattığım için monitörümü de satıyorum. İyi günler dilerim.

Fiyat: 9.999 TL

msi-optix-mag274qrf-qd-27-1-ms-wqhd-g-sync-pivot-oyuncu-u-z.jpg

Sıfırı 9.7k değil mi?
Değil. Monitörün sıfırı şuan yok ayrıca sıfır fiyatı da bu şekilde değildi en son. Monitör kendi özellikleri arasındaki diğer modellere göre gayet iyi bir monitör. Fiyatları inceleyebilirsiniz, pek güncel değilsiniz. Ayrıca fiyatta ufak tefek pazarlık alıcı ile aramızda yapılır.

Ne zaman alınmıştı?
Geçen sene şubat tarihinde alındı. 36 ay garanti yani şuan 12 ay daha garantisi devam ediyor.

Son düzenleme:
Değil. Monitörün sıfırı şu an yok ayrıca sıfır fiyatı da bu şekilde değildi en son. Monitör kendi özellikleri arasındaki diğer modellere göre gayet iyi bir monitör. Fiyatları inceleyebilirsiniz, pek güncel değilsiniz. Ayrıca fiyatta ufak tefek pazarlık alıcı ile aramızda yapılır.

Geçen sene şubat tarihinde alındı. 36 ay garanti yani şu an 12 ay daha garantisi devam ediyor.

Fiyat kabul edilebilir, en azından 1 senelik cihaz ve 1 sene daha garantisi devam ediyor. Ölü piksel olmaması çok iyi, çünkü garanti de 3'ten az ise kabul etmiyor ve satan mağazanın insiyatifine kalıyoruz.
Geçen sene sonu kendime LG 27GP850 RTX 3080'li sistem topladım. Yüksek mühendis bir arkadaşıma da benzer 4070Ti'lı bir sistem düzmek istiyoruz. Monitör olarak 2K'da pek seçenek yok, sıfır kaliteli ürün bulmak da zor, piyasa nedense 2K orta/üst segment için bitik. Satışta olan sizin monitörünüz ile LG arasında kalıp ölü piksel garantisi için LG'yi seçmiştim. Arkadaş biraz da marka tutkunu, her ürünü MSI, bu nedenle monitörü de MSI'ın kendini kanıtlamış bir modeli olsun istedim. Tesadüfen biz konuşmayı yaptıktan sonra sizin ilanınıza rastladım. Henüz parçaları kararlaştırma aşamasındayız. Eğer ki biz kasayı topladığımızda ilan hala açık olursa iletişime geçmek isterim. Olmazsa da canınız sağ olsun. Biraz da kısmet işi bu işler. İyi satışlar diliyorum.

Fiyat kabul edilebilir, en azından 1 senelik cihaz ve 1 sene daha garantisi devam ediyor. Ölü piksel olmaması çok iyi, çünkü garanti de 3'ten az ise kabul etmiyor ve satan mağazanın insiyatifine kalıyoruz.
Geçen sene sonu kendime LG 27GP850 RTX 3080'li sistem topladım. Yüksek mühendis bir arkadaşıma da benzer 4070Ti'lı bir sistem düzmek istiyoruz. Monitör olarak 2K'da pek seçenek yok, sıfır kaliteli ürün bulmak da zor, piyasa nedense 2K orta/üst segment için bitik. Satışta olan sizin monitörünüz ile LG arasında kalıp ölü piksel garantisi için LG'yi seçmiştim. Arkadaş biraz da marka tutkunu, her ürünü MSI, bu nedenle monitörü de MSI'ın kendini kanıtlamış bir modeli olsun istedim. Tesadüfen biz konuşmayı yaptıktan sonra sizin ilanınıza rastladım. Henüz parçaları kararlaştırma aşamasındayız. Eğer ki biz kasayı topladığımızda ilan hala açık olursa iletişime geçmek isterim. Olmazsa da canınız sağ olsun. Biraz da kısmet işi bu işler. İyi satışlar diliyorum.
Teşekkür ederim hocam. Ürünü bilen biliyordur zaten, anlatmaya gerek yok. Ben de incelemelere göre tercih edip almıştım. Fakat sistemimi kullanmaya vakit ayıramadığım için her şeyi sattım diyebilirim. Durumunuza göre haberleşiriz.
Bir de fiyata şaşıran ve emojiler koyan arkadaşlar için şunu tavsiye ederim lütfen piyasa algınızı artık güncelleyin! 3000-5000 civarı bir fiyat döneminde kaldınız sanırım oraları geçeli yıllar oldu. Ben bu monitörü aldığımda asgari ücret 3K idi ve onun daha üzerinde bir fiyatla bu monitörü almıştım. Şuan asgari ücret ne kadar, sıfır fiyatı ne kadar, birim anlamında düşünüp, enflasyon nedir açıp bir incelemenizi tavsiye ederim. Ürünün sıfır fiyatı şu an yok. En son gördüğümde 11.500 -12K civarındaydı. Şuan satışta olsa bile gelecek minimum fiyat bu olacak diye düşünüyorum. Kaldı ki ürünümde alıcıyla kendi aramızda cüzi pazarlık da mümkün. Piyasadan hiçbir haberi olmayan insanlar lütfen ilanımı da sabote etmesin, herkese iyi günler dilerim.

Teşekkür ederim hocam. Ürünü bilen biliyordur zaten, anlatmaya gerek yok. Ben de incelemelere göre tercih edip almıştım. Fakat sistemimi kullanmaya vakit ayıramadığım için her şeyi sattım diyebilirim. Durumunuza göre haberleşiriz.
Bir de fiyata şaşıran ve emojiler koyan arkadaşlar için şunu tavsiye ederim lütfen piyasa algınızı artık güncelleyin! 3000-5000 civarı bir fiyat döneminde kaldınız sanırım oraları geçeli yıllar oldu. Ben bu monitörü aldığımda asgari ücret 3K idi ve onun daha üzerinde bir fiyatla bu monitörü almıştım. Şu an asgari ücret ne kadar, sıfır fiyatı ne kadar, birim anlamında düşünüp, enflasyon nedir açıp bir incelemenizi tavsiye ederim. Ürünün sıfır fiyatı şu an yok. En son gördüğümde 11.500 -12K civarındaydı. Şu an satışta olsa bile gelecek minimum fiyat bu olacak diye düşünüyorum. Kaldı ki ürünümde alıcıyla kendi aramızda cüzi pazarlık da mümkün. Piyasadan hiçbir haberi olmayan insanlar lütfen ilanımı da sabote etmesin, herkese iyi günler dilerim.

Hocam pardon ben şu aşağıya linkini koyduğumla karıştırdım. Kusura bakmayın :(

Gösterdiğiniz modeli bende uzun süredir takip ediyorum, geçen haftalarda girdi stoklara. Bu modelde sadece QD teknolojisi yok. Çok da elzem bir şey değil bana kalırsa. İçerik üreticiler için tercih sebebi, HDR açıldığında farkı gerçekten anlıyorsunuz sadece. Geri kalan performansı aynı. QD olmayan bir modeli bu fiyata almaktansa aynı fiyata ikinci eldeki arkadaşın monitörü daha cazip, yorulmamış bir panel çünkü...

Şimdi baktım da ölü piksel var ve kutusu açılmış ürün. Tercih edilmemeli.
Screenshot_2023-02-18-17-19-45-286_com.opera.browser.jpg

Son düzenleme:
Gösterdiğiniz modeli bende uzun süredir takip ediyorum, geçen haftalarda girdi stoklara. Bu modelde sadece QD teknolojisi yok. Çok da elzem bir şey değil bana kalırsa. İçerik üreticiler için tercih sebebi, HDR açıldığında farkı gerçekten anlıyorsunuz sadece. Geri kalan performansı aynı. QD olmayan bir modeli bu fiyata almaktansa aynı fiyata ikinci eldeki arkadaşın monitörü daha cazip, yorulmamış bir panel çünkü...

Şimdi baktım da ölü piksel var ve kutusu açılmış ürün. Tercih edilmemeli.
Eki Görüntüle 1673873
Evet ben de gördüm, satış güncel.

Ürün satıldı konu kilit, teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı