MSI Optix MAG274QRX nasıldır?

AslanOnbir

Hectopat

İyi midir? O fiyatlarda veya daha uyguna daha iyi önerebileceğiniz bir monitör var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullaniyorum. Cok guzel monitor ancak 1 tane olu piksel var ve MSI bu konuda en az 5 adet olmadan degisim yapmiyor. Onun bilincinde olun onun disinda gayet guzel.

2k/240Hz isteniyorsa IPS panelde tek seçenek o zaten.
Ölü piksel muhabbeti şans eseri bir konu. Fakat nedendir bilinmez MSI'da denk gelen ölü piksel çoğu markada bu kadar denk gelmemiştir. Bu konuda eksi puan alıyor.
Diğer konularda üstün özellikler barındırıyor. Uzun yıllar kullanılacak bir monitör.

2k/240Hz isteniyorsa IPS panelde tek seçenek o zaten.
Ölü piksel muhabbeti şans eseri bir konu. Fakat nedendir bilinmez MSI'da denk gelen ölü piksel çoğu markada bu kadar denk gelmemiştir. Bu konuda eksi puan alıyor.
Diğer konularda üstün özellikler barındırıyor. Uzun yıllar kullanılacak bir monitör.
Alienware var hocam :) 2k 240hz en kaliteli paneldir. Buna 13k vereceğime 1k daha eklerim alieware alırım

Monitör hoş güzel ama kronik sorunlu gibi duruyor. 3 kere Amazon'dan satın aldım. 2 tanesinde çok sayıda ölü pixel çıktı. 1 taneside hiç çalışmıyordu arızalıydı. Hayal kırıklığı yaşadım. Mecbur iade ettim. 4. kez satın almaya gözüm kesmedi.

Monitör hoş güzel ama kronik sorunlu gibi duruyor. 3 kere Amazon'dan satın aldım. 2 tanesinde çok sayıda ölü pixel çıktı. 1 taneside hiç çalışmıyordu arızalıydı. Hayal kırıklığı yaşadım. Mecbur iade ettim. 4. kez satın almaya gözüm kesmedi.

Evet katılırım buna. MSI tarafında nedense bir ölü piksel mağduriyeti var. Yıllardır var.
Foruma ilk kayıt olduğum yıllar MSI hiç önermedim bu yüzden.
F/P olarak tier sıralarda fakat ölü pikselsiz ürün için mağazadan test edip almak lazım.

Evet katılırım buna. MSI tarafında nedense bir ölü piksel mağduriyeti var. Yıllardır var.
Foruma ilk kayıt olduğum yıllar MSI hiç önermedim bu yüzden.
F/P olarak tier sıralarda fakat ölü pikselsiz ürün için mağazadan test edip almak lazım.

Bende tavsiye etmiyorum. Ölü pixelleride küçük değil büyük ve göze batıyordu. Konu ile alakalı değil ancak başlıkta belirtilen MSI monitör denginde sorunsuz bir monitör arıyorum tavsiyeniz varsa.

Bende tavsiye etmiyorum. Ölü pixelleride küçük değil büyük ve göze batıyordu. Konu ile alakalı değil ancak başlıkta belirtilen MSI monitör denginde sorunsuz bir monitör arıyorum tavsiyeniz varsa.

IPS panel, 2K, 240Hz olarak seçenekler sınırlıdır.
ViewSonic Elite XG271QG Monitör bu var. Fakat o paraya alınmaz.
İsteğe ve bütçeye göre alternatif bakılmalı. Başka çare yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı