MSI Optix MAG274r alınır mı?

Megastar

Kilopat
Daha fazla  
Onun yerine bunu alın 27" için 1080p kötü oluyor.
hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1r-23-8-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-monitor-pm-HB00000XGYF6

27" inç benim için sorun degil. Daha önce de kullandım ve masa ile mesafe uzaklıgım 80 cm kadar.

Anlıyorum ölü piksel çıkması durumunda her firmanın koymuş olduğu politikalar vardır belli bir sayı üzerinde ölü piksel bulunması durumunda değişim yapıyorlar diye biliyorum.
Farklı bir sorun çıkması durumunda ise garanti kapsamı içerisinde olduğu müddetçe garantiye sorunusuz bir şekilde verebileceğiniz kanaatindeyim.
İtopya, Vatan gibi yerlerde indirime girmesini beklerseniz uzun sürebilir.

Trendyol'daki fiyat müthiş ucuz. Ben de aynı ürüne bakıyorum. Ama satıcıya güvenemediğimden almıyorum. Yoksa 1 dk durmam alırım :) He ben İtopya'da indirime giren ürünleri de almıyorum. Farklı yerlerden yakalamaya bak derim. Bir de dün Vatan'a gittim MSI hariç tüm monitörlerde ölü piksel testi yapıyorlar, MSI'larda yok.

Trendyol'daki fiyat müthiş ucuz. Ben de aynı ürüne bakıyorum. Ama satıcıya güvenemediğimden almıyorum. Yoksa 1 dk durmam alırım :) he ben İtopya'da indirime giren ürünleri de almıyorum. Farklı yerlerden yakalamaya bak derim. Bir de dün Vatan'a gittim MSI hariç tüm monitörlerde ölü piksel testi yapıyorlar, MSI'larda yok.

Satıcı MSI ile anlaşmalı. Kendi siteside mevcut. MSI kendi sitesinden baktıgınızda anlaşmalı oldugu görünüyor. Vatan'dan AOC c2g2u/Bk almıştımştım panelde sorunlu çıktı iade ettim. Bu monitörü araştırıyordum. Almadan önce stokta yoktu şuan bu fiyata gayet uygun geldi.

AOC C27G2U/BK 27​

2K almanı tavsiye ederim ben 2 k 165 olani aldim aksama deneyeceğim kutusunda evde durum.

2K almanı tavsiye ederim ben 2 k 165 olani aldim aksama deneyeceğim kutusunda evde duruyor.

Fiyat maximum 2500 TL ve GTX 1060 ile kullanacağım.

Son düzenleme:
Bana yakın görünüyor. Arayıp elden teslim ve ölü piksel testi için durum soracağım. Alırsam bilgi veririm :)

İndirimide kaçırmak istemiyorum. Bir aydır monitörle ugraşıyorum. Casper excaliıbur ve AOC aldım birinde ölü piksel digerinin Panelin'de yatay beyaz çizgi vardı. İkisini de iade ettim bundada sorun çıkarsa dellenirim. :D

Optix serisi genel olarak sorunlu olarak geçiyor. Ölü piksel olmasa da sonradan çıkma olasılığı yüksek bir seri. Asus Vg249 öneririm onun yerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı