MSI Optix MAG274R nasıl?

Bütçe
2800

Quarter

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2500TL civarında taş çatlasın 2800 TL bir oyuncu monitörü almak istiyorum. Ama renk kalitesi canlılığıda güzel olacak. Tabi oyun için istediğimden dolayı özelliklerininde iyi olmasını istiyorum. Ben MSI Optix MAG274R bakmıştım. Bu ürün güzel midir? Veya bu fiyata bundan iyisi guzel bir monitör var mıdır? Dediğim gibi hem renkleri canli olacak. Hem 144Hz 1ms gibi özellikleri olacak.

Doğru özellikleri çok iyi bakmıştım buna ama benim bilgisayar şu anlık 2K kaldırmıyor ilerleyen dönemlerde bilgisayar değiştirmeyi düşünüyorum. Normalde 2K alacaktım çözünürlüğü 1920x1080 yapıp kullanacaktım ama çok bulanık olur dediler. Bende 1080p monitör bakmaya başladım. Ne alsam bilemiyorum. Benim bakmış olduğum ürün kötü mü?

Doğru özellikleri çok iyi bakmıştım buna ama benim bilgisayar şu anlık 2K kaldırmıyor ilerleyen dönemlerde bilgisayar değiştirmeyi düşünüyorum. Normalde 2K alacaktım çözünürlüğü 1920x1080 yapıp kullanacaktım ama çok bulanık olur dediler. Bende 1080p monitör bakmaya başladım. Ne alsam bilemiyorum. Benim bakmış olduğum ürün kötü mü?

Hayır gayet iyi, velakin bana aşırı pahalı geldi. Şu monitöre de bir bakmanızı tavsiye ederim : Asus TUF Gaming VG249Q1R 23.8" 1 MS 165 Hz FreeSync Premium Full HD IPS Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Geri
Yukarı