MSI Optix MAG322CQR 31.5" vs Gigabyte G32QC 32"

Pro112

Centipat
Merhaba iki ürün arasında kaldım Gigabyte hakkında henüz doğru düzgün yapılmış kullanıcı yorumları yok, MSI ise memnun olanda var olmayanda

İkisi arasında kaldım.

Ekran kartı MSI RTX 2070 Super Gaming Trio.
İşlemci AMD 3600X.
Anakart B450 PRO Gigabyte.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI tarafında tek sıkıntı ölü piksel diye biliyorum.
Gigabyte ise garanti problem olabilir.
Yabancı sitelerdeki yorumlara bakmanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Alıntısı.PNG

Gönderdiğiniz ürünlerde VA panel var IPS tercih edilmesi daha iyi olur.

Gigabyte'ın bu modeli yeni diye biliyorum(emin değilim), yorumun olmamasının sebebi budur muhtemelen. Ölü piksel durumunda ürünleri zaten geri alıyorlar, bunu göz ardı edebilirsiniz. MSI monitörlerinde genel olarak parlaklıkta sıkıntı yaşıyor. Bunun harici kaliteli monitörler.

Bunların arasından MSI olanı seçerdim fakat Asus'un daha iyi 2K monitör seçenekleri var bakmak isterseniz.

Gigabyte'ın bu modeli yeni diye biliyorum(emin değilim), yorumun olmamasının sebebi budur muhtemelen. Ölü piksel durumunda ürünleri zaten geri alıyorlar, bunu göz ardı edebilirsiniz. MSI monitörlerinde genel olarak parlaklıkta sıkıntı yaşıyor. Bunun harici kaliteli monitörler.

Bunların arasından MSI olanı seçerdim fakat Asus'un daha iyi 2K monitör seçenekleri var bakmak isterseniz.
32'inc harici düşünmüyorum mevcutta 27'inc kullanıyorum Asus Xg32VQR modelini satın aldım beğenmedim geri gönderdim
Gönderdiğiniz ürünlerde VA panel var IPS tercih edilmesi daha iyi olur.
Asus olan 32'inc olsaydı keşke :) 27'inc düşünmüyorum ips olması cazip geliyor ama yinede 32'den vazgeçmiyeceğim ^^

Merhaba iki ürün arasında kaldım Gigabyte hakkında henüz doğru düzgün yapılmış kullanıcı yorumları yok, MSI ise memnun olanda var olmayanda.

İkisi arasında kaldım.

Ekran kartı MSI RTX 2070 Super Gaming Trio.
İşlemci AMD 3600X.
Anakart B450 PRO Gigabyte.

Kardeş ürünü gönül rahatligi ile alabilirsin mükemmel monitör kullanmayanlarin yorumlarını eş geç Gigabyte adı dahi tartışılamaz VA panel olması seni korkutmasın en iyisi bu şu an için adamlar yapmış renk desen renk siyah beyaz dengesi en iyilerinden biri bu monitör.

Yeni konular

Geri
Yukarı