MSI Optix MAH241C vs MAG241CV

esensercan

Centipat
Bu iki model arasındaki fark nedir MAG241CV olan modeli aldım, içinden DisplayPort'u çıkmadı maalesef ama MAG241C'nin tüm inceleme videolarında çıkıyor. Bir de bu iki model arasında ne gibi farklilik var?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Optix MAG241C - MSI Optix MAG241CR arasındaki farklar;

-Kişiselleştirilebilir Arka Aydınlatma
-MSI Mystic Light
-MSI Remote Display

R C'ye göre bir üstü diye geçiyor sanırım. Bir kaç ufak farklılıklar var aralarında. yükseklik ayarı ve güç tüketimi ve ışık gibi. Bunun dışında pek bir artı ve eksisi yok zaten aynı monitöün biri ışıklı biri ışıksız versiyonu olmuş 😀

MSI Optix MAG241C - MSI Optix MAG241CR arasındaki farklar;

-Kişiselleştirilebilir Arka Aydınlatma
-MSI Mystic Light
-MSI Remote Display

R C'ye göre bir üstü diye geçiyor sanırım. Bir kaç ufak farklılıklar var aralarında. yükseklik ayarı ve güç tüketimi ve ışık gibi. Bunun dışında pek bir artı ve eksisi yok zaten aynı monitöün biri ışıklı biri ışıksız versiyonu olmuş 😀
Hocam ben C ve CV'nin farkını sordum

Öncelikle konuya dikkatli bakmadığım için özür dilerim. Ben diğer seri R ile kıyaslama sandım. Neyse konuya dönecek olursam.​

Optix MAG241CV 2019, Optix MAG241C 2018 çıkışlı gözüküyor. Bunun dışında serinin devamı niteliğinde özellikleri aynı her ikisinde de birçok sayfada bakmama rağmen tespitlerim bunlar oldu.​

Ve son olarak Optix MAG241C de DisplayPort kablosu varken, Optix MAG241CV de ise DisplayPort kablosu olmadığı gözlemlenmektedir. Aralarındaki fark bunlardır.​

Sizinde belirttiğiniz gibi MAG241C'nin tüm inceleme videolarında çıkıyor evet DisplayPort . Fakat MAG241CV nin herhangi bir videosuna denk gelmedim henüz ve sizden de teyit aldığımıza göre demek ki bu serinin de DisplayPort kablosunun yanında gelmediği gözlemlenmiştir.​
Screenshot_2.png
Üstte "Accessoires optionnels" isteğe bağlı aksesuarlar kısmın da da bunu farkedebiliyoruz.

MSI Optix MAG241CV -MSI Optix MAG241C

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı