Msi oyun dizüstü bilgisayarı tavsiyesi

BarisX

Hectopat
Sayın Recep Bey,
Ben msi gx60 MSI GX60 Destroyer Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı destroyer almayı düşünüyordum, ekran kartı güçlü olduğu ve level dergisinde bir önceki modelinin iyi bir puan alması buna katkı sağlamıştı. İşlemcisinin düşük beni bu bilgisayarı almaktan vazgeçirdi. Fiyatı bu civarlarda Battlefield 4'ü rahat oynayabileceğim bir bilgisayar önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıda ki laptopları öneririm :

MONSTER® Q47MS-17571 17.3" - MONSTER NOTEBOOK > 17.3" MS-1757
MSI GE70 2OE-266XTR Core i7-4700MQ 8GB 1TB GTX765M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Bu da ürünlerde bulunan ekran kartının Battlefield 4 performansı :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İsterseniz bütçenizi biraz daha arttırıp ekran kartı daha iyi olan aşağıda ki laptopu alabilirsiniz. (Gtx770m-192bit ekran kartına sahip)
MONSTER® Q47MS-16F41 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > 15.6" MS-16F4

Msi ge70 20e 266tr yi beğendim ama aynı özelliklerle ge60 versiyonunun modelini verebilir misiniz? Rahat taşınabilir olması için 15.6"olmasını istiyorum da :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı