MSI PC Infinite alınır mı?

Anakart ve kasa iyi değil, işlemci 3700X olması gerek, SSD kronik sorunlu.

SSD'yi ben kullanıyorum kronik sorunlu değil. İşlemcinin 3700X olması gerekmiyor 3600 Rahatça besler 2080 SUPER'i. Anakartın neresi iyi değil? Kasanın ne sorunu var?

SSD'yi ben kullanıyorum kronik sorunlu değil. İşlemcinin 3700X olması gerekmiyor 3600 Rahatça besler 2080 SUPER'i. Anakartın neresi iyi değil? Kasanın ne sorunu var?
Sende sorun çıkmaması alan alan kişide çıkmayacağı anlamına gelmiyor. SU650 modelini kullanıyorum ve 60 derece.

Sende sorun çıkmaması alan alan kişide çıkmayacağı anlamına gelmiyor. SU650 modelini kullanıyorum ve 60 derece.

Son üretilen modellerde sorun olmadığı söyleniyor. Ben de sistemimi yakın tarihte aldığım için düzgün modeli geldi büyük ihtimal. Eskiden almışsanız sorunlu olabilir.

12000 lira verip içerisinde DRAM bulunmayan, fazla ısınan sağlığı bir süre kullanımdan sonra düşen bir SSD, hava almak için yeterli açıklığı bulunmayan bir kasa, 1080P'de işlemci ağırlıklı oyunlarda darboğaz yapacak bir işlemci ve giriş seviyesi B450 çipsetli bir anakart almak yerine daha dengeli parçalar almak çok daha mantıklıdır.

Hiç kimsenin attığını beğenmiyorsun. Sen yap görelim.
Önceki sayfada attım bakabilirsiniz.

12000 lira verip içerisinde DRAM bulunmayan, fazla ısınan sağlığı bir süre kullanımdan sonra düşen bir SSD, hava almak için yeterli açıklığı bulunmayan bir kasa, 1080P'de işlemci ağırlıklı oyunlarda darboğaz yapacak bir işlemci ve giriş seviyesi B450 çipsetli bir anakart almak yerine daha dengeli parçalar almak çok daha mantıklıdır.

Önceki sayfada attım bakabilirsiniz.
Algoritma o pc ye alabileceğim bi monitör var mı ve o kasaya eklemem gereken ekstra bişi

@denizgns Ekran kartı tercihen WTF edition seçilebilir. Yanına 1 veya 2TB'lık bir HDD eklenebilir. Montaj istiyorumu seçmeyi unutmayın. Onun haricinde bir eksiği yok.

Monitör olarak 2K çözünürlükte VA veya IPS panelli bir monitör tavsiye ederim. Monitör ekle seçeneğinden seçebilirsiniz.
Örnek:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı