MSI PE62 7RD Laptop sıfırlanmıyor

İlker Gül

Kilopat
Arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim gibi sıfırlama yapamıyorum mavi ekran hatası alıyorum kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı diye. Ek olarak 2-3 sorunumdan daha bahsetmek istiyorum. İlk olarak touchpad çalışmıyor yani aslında çalışıyor yani bozuk değil fakat Driver'ları ne kadar değiştirirsem değiştireyim bir türlü çalıştıramadım. Başta bir çalışıyor peşine gidiyor tamamen daha gelmiyor. Bilgisayar modelim MSI PE62 7rd. İkinci olarak normalde bilgisayarda kurulu olan programlar vardı "MSI Dragon Center, nahimic" gibi fakat ben bunları tekrar kuramıyorum. Normal Google üzerinden indirme yapıp kurduğumda kurulum bitiyor fakat hiçbir şey açılmıyor. Microsoft Store'dan indirdiğim zaman ise "Bu program çalıştırılamıyor" hatası almaktayım.CD-DVD ROM bulunmadığı için CD ile format atamıyorum elimde farklı bir çözüm yolu yok. Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için.
Eklemeyi unutmuşum. Bazı zamanlar kapatıp açtığımda klavye çalışmıyor şifremi yazıyorum bilgisayar açılınca klavye gidiyor ışıkları yanmasına rağmen.

Son düzenleme:
Mehaba üzerindeki Windows fabrika san gelenmi.
Arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim gibi sıfırlama yapamıyorum mavi ekran hatası alıyorum kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı diye. Ek olarak 2-3 sorunumdan daha bahsetmek istiyorum. İlk olarak touchpad çalışmıyor yani aslında çalışıyor yani bozuk değil fakat Driver'ları ne kadar değiştirirsem değiştireyim bir türlü çalıştıramadım. Başta bir çalışıyor peşine gidiyor tamamen daha gelmiyor. Bilgisayar modelim MSI PE62 7rd. İkinci olarak normalde bilgisayarda kurulu olan programlar vardı "MSI Dragon Center, nahimic" gibi fakat ben bunları tekrar kuramıyorum. Normal Google üzerinden indirme yapıp kurduğumda kurulum bitiyor fakat hiçbir şey açılmıyor. Microsoft Store'dan indirdiğim zaman ise "bu program çalıştırılamıyor" hatası almaktayım.CD-DVD ROM bulunmadığı için CD ile format atamıyorum elimde farklı bir çözüm yolu yok. Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için.
Eklemeyi unutmuşum. Bazı zamanlar kapatıp açtığımda klavye çalışmıyor şifremi yazıyorum bilgisayar açılınca klavye gidiyor ışıkları yanmasına rağmen.

Üzerindeki Windows fabrikadan gelen ise çok kolay hiç orijinal fabrika Windows'unu bozmadan yaps bliyorsun dosya bilr indirmeme gerek yok flash gerek yok

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı