MSI PE70 2QE İçin Hangi Mac OS Sürümü?

Şeref Akın

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Arkadaşlar herkese merhabalar.

MSI PE70 2QE Laptopum için ikinci SSD'ye Bir Mac OS sürümü yüklemek istiyorum. Daha önce farklı bir masa üstümde başarısız olmuştum. Farkettim ki işlemciler için ayrı sürümler uygunmuş. Ben bunu nasıl yapacağımı ve hangisini seçeceğimi bilmiyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Bu arada Mac OS kurmak istememin nedeni Swift öğrenmek.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Windows 10 Home/Windows 10 Pro
  • Latest 5th Gen. Intel® Core™ i7-5700HQ processor
  • Embedded NVIDIA GTX960M 2GB VRAM GDDR5 for high performance graphics calculation.
  • True Color Technology pre-calibrates each panel, guaranteeing image output at preset mode close to 100% sRGB.
  • Matrix Display supports a maximum of 2 external displays up to 4K resolution.
  • Sound by Dynaudio 2.1 for high quality entertainment.
  • Nahimic Audio Enhancer creates immersive 3D surround sound effect.
  • Exclusive SHIFT technology for a perfect balance of system performance and temperature.
  • CoolerBoost 3 delivers higher efficiency in the dual cooling system and boosts overall performance.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı