MSI Pro B650M-P hangi BIOS kullanılmalı?

Ya biraz komik gelicek ama ben bıos güncellemeyi bilmiyorum. Bunu indirip direk kuruyorum dimi. Başka bir şey yapmama gerek yok.
Kurmaya çalışmadan önce video izlemeni öneririm çünkü bios kurmak için bilgisayarı yeniden başlatıp bios ekranına geçiş yapmak gerekiyor. Elektriklerin de kesinlikle gitmemesi lazım. Yani genel olarak kesinti problemi olmuyorsa rahatlıkla yapabilirsiniz ama video izlemeden yapmayın.

Kurmaya çalışmadan önce video izlemeni öneririm çünkü bios kurmak için bilgisayarı yeniden başlatıp bios ekranına geçiş yapmak gerekiyor. Elektriklerin de kesinlikle gitmemesi lazım. Yani genel olarak kesinti problemi olmuyorsa rahatlıkla yapabilirsiniz ama video izlemeden yapmayın.

Teşekkür ederim.

Hocam afedersin bir şey daha sorucam. İyice araştırdım bu konuyu. Elektrik kesintisi bizim burada çok çok nadir oluyor ama bu işlerde belli olmaz tabi. Benim bios şu an 1.20 olarak gözüküyor. Kullandıgım bios çok mu eski? Bunu nasıl ögrenebiliriz.
Klavyeden Windows+R ye basın. Çalıştır açılıcak. Oraya " msinfo32 " yazıp enter'a basın. Oranın ekran görüntüsünü atabilirseniz iyi olur.

Klavyeden Windows+R ye basın. Çalıştır açılıcak. Oraya " msinfo32 " yazıp enter'a basın. Oranın ekran görüntüsünü atabilirseniz iyi olur.

Buyur kral.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    37,4 KB · Görüntüleme: 3

Yeni konular

Geri
Yukarı