MSI PRO B760M-P ve i5 13400F sisteme 2x8 GB RAM Önerisi

Bütçe
5000

loneytunes

Kilopat
Daha fazla  
Anakart
MSI PRO B760M-P
İşlemci
i5 13400F
Merhaba, benim sistemim şöyle,

Ekran kartı: RTX 4070 Ti
İşlemci: i5 13400F,
Anakart: MSI PRO B760M-P
RAM: halihazırda 2x8 16GB RAM kullanıyorum ve 32 GB yükseltmek istiyorum. Şimdi kullandığım RAM'ler Crucial Ballistix BL2K8G82C16U4BL 16 GB DDR4 3200MHz RGB CL16 (2x8GBkit).

Uyumlu olacak 2x8 daha önerebilir misiniz rica etsem? Çok teşekkürler. Rastgele bir ürün almak istemedim, aynılarını tekrar sipariş verecektim ama stokta bulamadım bitmiş, o yüzden uyumlu olması açısından kendi kafama göre yapmak istemedim. Anakartım DDR4. Pek bütçem yok 4000-5000 lira arası.

Dostum bütçen varsa dediğimi yap aynısını al kafan rahat olur bundan emin ol.
Ben de bunu isterdim zaten ama bir çok yere baktım stokta yok, sahibinden ise oradan daha önce hiç alışveriş yapmadım, ve de güvenemem. İkinci el veya Sıfır bile olsa, herhangi başka bir siteden olsa sipariş veririm.

Bunlar nasıl? Hem fiyatı uygun hem de değerleri aynı gibi görünüyor CL16 ve 3200MHz, tabii pek anlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Veya sizlerin önerileriniz varsa bekliyorum, teşekkürler.

@Oreki

Birebir aynısını buldum ama biraz pahalıymış, ama yine de sanırım aynılarını alacağım yani bunu, çünkü internetten araştırdığım kadarıyla, aynı MHz ve aynı CL değerleri olmasına rağmen uyumlu olmayabiliyormuş, veya tam tersine farklı marka farklı MHz ve CL değerlerine rağmen çalışan da oluyormuş. Anladığım kadarıyla şans işi, ben şimdi aynı CL ve MHz diye başka RAM alırsam ve uyum sorunu olursa o zaman elimde kalır, ürün sağlam diye iade de olmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı