Elektronik MSI PRO X670-P Anakart - 8.399 TL

Tiersen

Centipat
Daha fazla  
Ürün: MSI PRO X670-P WIFI AMD X670 Soket AM5 DDR5 ATX Gaming Anakart

Fiyat: 8.399 TL

Link: MSI PRO X670-P WIFI AMD X670 Soket AM5 DDR5 ATX Gaming (Oyuncu) Anakart - incehesap.com

1666084301652.png

High-End PC toplayacaklar için ideal birçok özelliğe sahip. Piyasa fiyat ortalaması 8600 TL. AMD 7000 serisini destekliyor. Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2 özellikleri de var.

Ürün: MSI PRO X670-P WIFI AMD X670 Soket AM5 DDR5 ATX Gaming Anakart

Fiyat: 8.399 TL

Link: MSI PRO X670-P WIFI AMD X670 Soket AM5 DDR5 ATX Gaming (Oyuncu) Anakart - incehesap.com

Eki Görüntüle 1547123

High-End PC toplayacaklar için ideal birçok özelliğe sahip. Piyasa fiyat ortalaması 8600 TL. AMD 7000 serisini destekliyor. Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2 özellikleri de var.
Yani 150 lira daha az israf çok mükemmel bi indirim olmasa da indirim indirimdir.

Yani 150 lira daha az israf çok mükemmel bi indirim olmasa da indirim indirimdir.
Bence fiyatlar daha da artacağı için 150 TL tasarrufa şu an almak daha mantıklı olabilir. Olası bir doların 20 TL hareketinde bu fiyatlar 11.000TL bandını direk geçer KDV ÖTV vs dahil olunca. Ayrıca bu 150 TL indirimi başka indirimli ürünlerle kümülatif yaratınca PC toplarken SSD'yi örneğin 1TB değil 2TB alırsın, okuma yazma hızı daha gelişmişini alırsın.

X670 yerine X670E almak daha makul gelebilir.
Bunda Wi-Fi bağlantısıda var sonradan eklenebiliyor.
Ya da direk Wi-Fi'li X670E de alınabilir.

X670 yerine X670E almak daha makul gelebilir.
Bunda Wi-Fi bağlantısıda var sonradan eklenebiliyor.
Ya da direk Wi-Fi'li X670E de alınabilir.
Ben daha önce başarısız bir Asrock anakart deneyimi geçirdiğim için genelde MSI veya Gigabyte kullanıyorum. Eğer malzeme kalitesi artık aradaki farkı kapattıysa kesinlikle denenebilir.

Ben daha önce başarısız bir ASRock anakart deneyimi geçirdiğim için genelde MSI veya Gigabyte kullanıyorum. Eğer malzeme kalitesi artık aradaki farkı kapattıysa kesinlikle denenebilir.

YouTube incelemelerine bakmıştım. Bayağı geliştirmişler. Bu markanın tek sorunu RAM destek listesini diğer markalardan geç güncellemesi. Yeni çıkan RAM'ler'i hemen destek listesine eklemiyorlar maalesef. BIOS güncellemeleri diğerlerine göre 2-3 hafta daha geç çıkıyor. Eskiden ASRock anakartları ucuz yollu işimiz görülsün diye alırdık ama artık üst segmente geçmeye başladılar.

Bu ne saçma ürün kardeşim? Aerocool P7 850W ve Corsair HX750 Platinium ürünleri bu anakarta uyumlu değil. Zırt pırt güç kaynağı alıp iade mi edeceğiz? MSI sitesinde HX750 uyumlu diyor kabloya, bir bakıyorum anakart girişi farklı.

Bu ne saçma ürün kardeşim? Aerocool P7 850W ve Corsair HX750 Platinium ürünleri bu anakarta uyumlu değil. Zırt pırt güç kaynağı alıp iade mi edeceğiz? MSI sitesinde HX750 uyumlu diyor kabloya, bir bakıyorum anakart girişi farklı.

Anakart girişi farklı derken? İlk defa böyle bir durum duyuyorum. Anakarta taktığımız 12V ve 5Vlik 24 pin girişinin uyumsuzluğu gibi bir durum olmaması gerekiyor.

Anakart girişi farklı derken? İlk defa böyle bir durum duyuyorum. Anakarta taktığımız 12V ve 5Vlik 24 pin girişinin uyumsuzluğu gibi bir durum olmaması gerekiyor.
kartta 2 adet 8pin cpu girişi var aerocool p7 de 1 8pin 1 4+4 pin var yuvaya taktım sistem çalıştı umarım sorun yaratmaz 4+4 pinler köşesi kesik pindi anakart kareli girişlere zorlanmadan girdi ama elektriği nasıl verir bilmiyorm

Bir de SATA A1 A2 P3 P4 S3 S4 yazmışlar S lerdeki HDD'leri görmedi P deki writer ı gördü yarın A1 A2'ye takacağım HDD'leri

kartta 2 adet 8pin cpu girişi var aerocool p7 de 1 8pin 1 4+4 pin var yuvaya taktım sistem çalıştı umarım sorun yaratmaz 4+4 pinler köşesi kesik pindi anakart kareli girişlere zorlanmadan girdi ama elektriği nasıl verir bilmiyorm

Bir de SATA A1 A2 P3 P4 S3 S4 yazmışlar S lerdeki HDD'leri görmedi P deki writer ı gördü yarın A1 A2'ye takacağım HDD'leri
DDR5 RAM lerin çentiği önceki nesillere göre ortaya yakın konumlanmış dikkat etmesem ters takıp ram i yamultabilirdim

DDR5 RAM lerin çentiği önceki nesillere göre ortaya yakın konumlanmış dikkat etmesem ters takıp ram i yamultabilirdim
windows 11 kurarken internet bağlantısını zorunlu istiyor modeminiz yoksa arkadaki wifi antenlerini sistem kuruluşunda tanımıyor kurulumda wifi adaptörü bulundurmak şart gibi

Dosya Ekleri

• 20221116_214343.jpg
    20221116_214343.jpg
    214,9 KB · Görüntüleme: 61
  • 20221116_205227.jpg
    20221116_205227.jpg
    157,2 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Windows 11 kurarken internet bağlantısını zorunlu istiyor modeminiz yoksa arkadaki Wi-Fi antenlerini sistem kuruluşunda tanımıyor kurulumda Wi-Fi adaptörü bulundurmak şart gibi

Gerek yok. Sizi bir ağa bağlayalım menüsü geldiğinde Shift+F10 yapıp CMD açılıyor. OOBE\BYPASSNRO komutunu yazınca internete bağlanmadan kurulum yapabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı