MSI Pulse GL76 12UEK laptop RAM desteği

orhan8155

Centipat
Daha fazla  
Kingston Fury 64GB SO-DIMM RAM aldım taktım laptop açıp kapanıyor ve yüksek devirde fan açıyordu çaresini bulamadım. Uyumluluk kontrolü yapıp aldım iade ettim RAM almak istiyorum tavsiyeniz nedir? Ve bu hata neden oldu SO-DIMM RAM 2x32 GB modüller sıfır laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kingston Fury 64GB SO-DIMM RAM aldım taktım laptop açıp kapanıyor ve yüksek devirde fan açıyordu çaresini bulamadım. Uyumluluk kontrolü yapıp aldım iade ettim RAM almak istiyorum tavsiyeniz nedir? Ve bu hata neden oldu SO-DIMM RAM 2x32 GB modüller sıfır laptop.

64 GB laptop için fazla değil mi?

64 GB laptop için fazla değil mi?

Acaba ondan mı laptop kaldırmamış olabilir mi 64 GB yapmamın sebebi çizim yaptığım için ama laptop açılıp kapandı olmadı 2x26 32 GB mı alsam?

Cihaz için BIOS güncellemesi varsa yapıp deneyebilirsiniz. Ama 64 GB da gerçekten fazla gözüküyor. 32 GB bu cihaz için yeterlidir.

64 GB destekler ama 32 GB yapmak daha mantıklı.

32 GB yapacağım peki CL değeri en düşük 3200 MHz bildiğiniz var mı?

Cihaz için BIOS güncellemesi varsa yapıp deneyebilirsiniz. Ama 64 GB da gerçekten fazla gözüküyor. 32 GB bu cihaz için yeterlidir.

Peki 32 GB için CL değeri düşük RAM tavsiyeniz var mı? Bir de 64 GB da laptop çalışmadı zaten açılıp kapandı sürekli hata verdi. Ayrıca BIOS güncellediğim halde yaptı.

Hocam, 3200 MHz CL 22 Bigboy RAM alabilirsiniz. Laptoplarda CL 22 çok kötü değil. Her laptop 1,35V DDR4 RAM desteklemiyor. Buna takılmaya gerek yok.

Hocam, 3200 MHz CL 22 bigboy RAM alabilirsiniz. Laptoplarda CL 22 çok kötü değil. Her laptop 1, 35v DDR4 RAM desteklemiyor. Buna takılmaya gerek yok.

1.20V benim zaten Bigboy Samsung ürünü diye duydum ama yanlış duymadıysam Kingston Fury CL20 alsam 64 olan da ondandı çalışmadı 32 GB alsam sorun olur mu acaba gene, onun CL değeri 20.

Sıkıntı olacağını sanmam. Yine de denemeden bilmek zor.

Geri
Yukarı