MSI R7 240 lpv6 - lpv2 sürüm karşılaştırması

ars006

Hectopat
Daha fazla  
Ben eski bir bilgisayar için MSI r7 240 sipariş vermiş idim. 200 ile 240 TL piyasası bulunuyor. 180 TL'ye gittigidiyor sitesinden buldum ve aldım. Gelen kartın kutusu r7 240 fakat içindeki kart internette baktıklarım ile farklı çıktı. Hatta windows 10 otomatik güncelleme yaptı ve aygıt yöneticisinde radeon HD 7700 series yazdı. Ben baya bi kıllandım dxdiag komutu ile baktığımda orada da aynı yazıyı gördüm. Daha sonra AMD'nin sitesinden güncel sürücüsünü indirdim ve eski sürücüyü silip, yenisini kurdum. Yukarıda yazdığım şekilde tekrar kontrol ettim. Bu sefer r7 240 yazıyordu. Fakat Windows'un bu kartı HD7700 serisi olarak görmesi beni çok rahatsız etti. Bütün yerli ve yabancı siteleri gezdim ve en sonunda benim kartımı buldum.

Radeon R7 240 2GD3 LPV6 | MSI Global | Graphics card - The world leader in display performance Bu bendeki fanı farklı olan.

Radeon R7 240 2GD3 LP | MSI Türkiye | Graphics card - The world leader in display performance Bu ise populer olan model.

Benim kartın kutusunda lpv2 yazıyor. Ancak içinden lpv6 olan model çıktı. Aralarında çok bariz fark yok ise, satıcı ile uğraşmak istemiyorum. Zaten ucuza aldım. Bu konuları iyi bilen birine ihtiyacım var. Bana yardımcı olacağını bildiğim ve inandığım tek yer burası. Bu konuda bir yazıyı hiçbiryerde göremedim. Birazda benden sonra bu kartı alacaklara yardımcı olması niyeti ile konuyu açmaktayım.

Arkadaşlar, iade hakkım için az bir zaman kaldı. Ürün halen onay beklemekte. Bilen biri bana yardımcı olabilirse çok mutlu olurum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı