MSI R7 240 ve Celeron G550 Darboğaz

Eroltaş

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar arkdaşlar. Benim sistemim biraz kötü ve oynamak istedeğim oyunlarda kasıyor ve bütçem de biraz sıkıntılı. Aklımdaki ekran kartı MSI R7 240 ucuz bir fiyatı var ve perfonması da iyi. Bütçe kısıtlı olduğu için ram ve ekran kartı takviyesi yapmak istiyorum 2 gb ram var ben 4 gb daha alıcam. Şimdi asıl sorum şudur; MSI R7 240 ekran kartı ile Intel Celeron G550 2.60 GHz işlemcisi arasında bir uyuşmazlık olur mu acaba darboğaz yapar mı? Bilgisayarım Casper'in hazır bilgisayarlarından ve anakart sorun çıkarır mı? Yanıtlarsanız sevinirim.

Oynamak İstediğim Oyunlar:Cs Go, Gta 5, Ets 2.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM yerine ilk olarak işlemciyi değiştirmen daha mantıklı olacaktır. Ben de R7 240 almayı düşünüyorum ve bende de Celeron 336 var. İlk olarak işlemciyi daha sonra da Msi R7 240'ı alıcam inşallah.

Herkese iyi akşamlar arkdaşlar. Benim sistemim biraz kötü ve oynamak istedeğim oyunlarda kasıyor ve bütçem de biraz sıkıntılı. Aklımdaki ekran kartı MSI R7 240 ucuz bir fiyatı var ve perfonması da iyi. Bütçe kısıtlı olduğu için ram ve ekran kartı takviyesi yapmak istiyorum 2 gb ram var ben 4 gb daha alıcam. Şimdi asıl sorum şudur; MSI R7 240 ekran kartı ile Intel Celeron G550 2.60 GHz işlemcisi arasında bir uyuşmazlık olur mu acaba darboğaz yapar mı? Bilgisayarım Casper'in hazır bilgisayarlarından ve anakart sorun çıkarır mı? Yanıtlarsanız sevinirim.

Oynamak İstediğim Oyunlar:Cs Go, Gta 5, Ets 2.
Hocam Aldınızmı ekran kartını nasıl performans verdi yardımcı olurmusunuz yarın bende almayı dusunuyorumda

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı