MSI R7 250 OC için 775 pin işlemci önerisi

Circles

Hectopat
Sizlere bir takım sorum olacak. Ben giriş seviyesinde olan başlıktaki gibi bir MSI R7 250 OC Edition ekran kartı almak istiyorum. Bunun için işlemci ve PSU tavsiyelerine ihtiyacım var. Anakartım Intel uyumlu. PC bileşenleri hakkında yeterli bir teknik bilgiye sahip değilim. Bu yüzden sizlere danışmak istedim.

Sistem özellikleri:

• -İşlemci: Intel Pentium E6500 2.93 GHz
  • -RAM: 4 GB (2x2) 1333 MHz
  • -PSU : 230w
  • -Anakart : ECS G41T-M7 DDR3
Eğer eksik yazdığım varsa bana bildirin. Yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xeon E5450 veya X5460 alınabilir.

Dolar uçuşta bu yüzden ne yazık ki anakart için birşey yapamam. Son bir sorum olacak Intel Pentium G4560 işlemci uyum sağlar mı ? Bunu da cevaplarsanız sevinirim.

Sizlere bir takım sorum olacak. Ben giriş seviyesinde olan başlıktaki gibi bir MSI R7 250 OC Edition ekran kartı almak istiyorum. Bunun için işlemci ve PSU tavsiyelerine ihtiyacım var. Anakartım Intel uyumlu. PC bileşenleri hakkında yeterli bir teknik bilgiye sahip değilim. Bu yüzden sizlere danışmak istedim.

Sistem özellikleri:

• -İşlemci: Intel Pentium E6500 2.93 GHz
  • -RAM: 4 GB (2x2) 1333 MHz
  • -PSU : 230w
  • -Anakart : ECS G41T-M7 DDR3
Eğer eksik yazdığım varsa bana bildirin. Yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum, iyi günler.
Şu anda alabileceğin en iyi işlemci budur. Ancak fiyatı iyi değil. Bunun yerine i3 8100+anakart+ram kombinasyonu yapılabilir. Zamanınız varsa paranızı kenara koyun. Size güncel bir sistem ayarlayalım.
https://www.amazon.com/Intel-Extreme-Quad-Core-Processor-1600MHz/dp/B0013DMTAW
Ufak bir modlama ile Xeon işlemci takılabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı