MSI R7 370 2G Boştayken 60 Derece

Crinmsonu nasıl kaldırıp calatyst sürümünü kullanabilirim? Driveri silsem görüntü gelmeme gibi sorun olur mu? Driveri nasıl silerim?

Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcılarından kartınıza sağ tıklayın kaldır a basın, sürücü yazılımını sil i de işaretle onayla... Program ekle kaldırdan amd'nin yazılımlarını kaldır tamamdır, sonra yeniden başlat sistemi driverı kur

Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcılarından kartınıza sağ tıklayın kaldır a basın, sürücü yazılımını sil i de işaretle onayla... Program ekle kaldırdan amd'nin yazılımlarını kaldır tamamdır, sonra yeniden başlat sistemi driverı kur

İnternette okudum program öneriyorlar genelde hic birşey kalmasin diye. Programla silmeye gerek var mi? Birde driver silince görüntü gelmeme gibi sorun olabilir mi?

Ben de kesin olarak MSI R7 370 GB modeline karar vermiştim ki bu konuyu gördüm. Şimdi biraz duraksadım. Herhangi bir sıkıntı yaşıyor musunuz şu an durum nasıl ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı