MSI R7 370 GPU hız sorunu

Seakills

Kilopat
Arkadaşlar iki gün önce R7 370 almıştım. MSİ after burner uygulaması açtığım zaman GPU clock 300,GPU ram hızı ise 150 gösteriyor. Oyuna girdiğim zaman ise 450 işlemci 1400 ram hızı oluyor. Bide GPU kullanımı %40 geçmiyor.

Darboğaz var gibi görünüyor ama o işlemci o ekran kartını besleyebilir, yani darboğaz olmaması lazım. Başka bir nedeni olmalı. Sizin şüphelendiğiniz bir durum var mı? Overclock yaptınız mı?

Darboğaz var gibi görünüyor ama o işlemci o ekran kartını besleyebilir, yani darboğaz olmaması lazım. Başka bir nedeni olmalı. Sizin şüphelendiğiniz bir durum var mı? Overclock yaptınız mı?
Overclock yapmadım aldım taktım driver yükledim okadar. Başka bir oyunda lol de denedim burada ise ilk başta 200 fps ile başlıyor sonradan 80 kadar düşüyor sorun ne anlamadım.

Sıcaklıkları kontrol et. O işlemci iyi bir o.c olmadan pek işe yaramaz. İyi bir işlemci soğutucu ile birlikte o.c yap.
Sıcaklık işlemci 35-45 GPU sıcaklığı 40-45 arası yarın overclock yapmayı denerim artık. Oda olmadı format atıcam.

Sıcaklıkları kontrol et. O işlemci iyi bir o.c olmadan pek işe yaramaz. İyi bir işlemci soğutucu ile birlikte o.c yap.
Acaba oyun istediği yeterli hızdamı çalışıyor boşta böle oyunda 450 GPU hızı 1400 ram hızı oluyor.

Dosya Ekleri

• received_10206068905791760.jpeg
    received_10206068905791760.jpeg
    203,2 KB · Görüntüleme: 318
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı