MSI R7 370 vs Asus R7 265

R7 370, R9 270 VE R7 265'e denk bir karttir. Pek bir fark yasamazsin ha r9 270 yerine tabiki r7 370 alinabilir ama r7 265 ile karsilastiriyosan ikisi de ayni denilebilir.

bende asus r7 370 2gb ekran kartını almayı planlıyorum de bi sorum olucak 450 watt lık power yeterli olur mu bilgi verir misiniz ?

Ben R7 370 kullanıyorum kardeşim çokta memnunun açıkçası hiçbir sıkıntı çıkartmadı Allaha çok şükür R7 370 almanı tavsiye ederim :)

bende asus r7 370 2gb ekran kartını almayı planlıyorum de bi sorum olucak 450 watt lık power yeterli olur mu bilgi verir misiniz ?
kardeşim sistemini tam olarak yazarsan daha iyi yorum yapabiliriz sadece ekran kartı güç çekmiyor yani :)

Ben R7 370 kullanıyorum kardeşim çokta memnunun açıkçası hiçbir sıkıntı çıkartmadı Allaha çok şükür R7 370 almanı tavsiye ederim :)

kardeşim sistemini tam olarak yazarsan daha iyi yorum yapabiliriz sadece ekran kartı güç çekmiyor yani :)
asus anakart i5 işlemci 8gb ram 128mb ssd pek fazlada özelliklerini bilmiyorum.radeon 6850 kullanıyorum da bazı oyunlara özel sıkıntılar veriyor sıkıldım doğrusu değiştirmek istiyorum :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı