MSI R9 270X, Asus R9 270X DirectCU II veya GTX760 Ekran Kartı önerisi

Carbide 400R'yi tercih ederim. Gigabyte kasa ve güç kaynağında bilindik bir marka değil. :)

Ahh ahh vatan bilgisayarda elemanlar toplamıştı kasayı keşke kendim toplasaydım da markasını söyleseydim. İçinden çıkan PSU 80+ bronz sertifikalı mödüler ve kaliteli bilindik bir markası vardı keşke kutusunu gelişi güzel atmasaydım da markasını söyleyebilseydim.

- - - Güncellendi - - -

Şuan 400R kullanıyorum. Şimdi bu kasa daha mı iyi soğutma sağlıyor? Bunu neye dayandırarak söylüyorsunuz?

Şöyle açıklayayım , kasa beraberinde 6 adet fan ile birlikte geliyor buda daha fazla havayı sirküle etmesine olanak sağlıyor. İç hacmi daha geniş ve fan kontrolcü ile birlikte geliyor. Aralarında 50-60 TL fark var

400 r modeline fan takmaya kalksan ;
12cm 2x = 40 TL
14 cm 1x = 30 TL

40+30 = 70 TL .

İçindeki güç kaynağının modüler olmasını da hesaba katmak lazım.

Ahh ahh vatan bilgisayarda elemanlar toplamıştı kasayı keşke kendim toplasaydım da markasını söyleseydim. İçinden çıkan PSU 80+ bronz sertifikalı mödüler ve kaliteli bilindik bir markası vardı keşke kutusunu gelişi güzel atmasaydım da markasını söyleyebilseydim.

- - - Güncellendi - - -

Şöyle açıklayayım , kasa beraberinde 6 adet fan ile birlikte geliyor buda daha fazla havayı sirküle etmesine olanak sağlıyor. İç hacmi daha geniş ve fan kontrolcü ile birlikte geliyor. Aralarında 50-60 TL fark var

400 r modeline fan takmaya kalksan ;
12cm 2x = 40 TL
14 cm 1x = 30 TL

40+30 = 70 TL .

İçindeki güç kaynağının modüler olmasını da hesaba katmak lazım.
Sonuç olarak fiyattan bahsetmedim. Hava sirkülasyonu olarak Corsair daha iyi sonuç verir. Bundan emin olabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı