Msi R9 380 Kasa Önerisi

Teknobyte

Hectopat
Merhaba arkadaşlar hazırda olan sistemimin kasasını değiştirmek istiyorum. Sebeb şuanda mevcut zalman z3 plus kasa kullanıyorum fakat tenekeden farkı yok :D geçen ekran kartı takmak istedim ekran kartı vidasını taktım yalama oldu hemen :D ama diğer vida sağlamda ekran kartını elimle oynatmaya çalıştım oynamıyor sağlam gibi duruyor neyse ama içim rahat değil ekran kartımın zarar görmesini istemiyorum. Bana sağlam yapısı olan kablo toparlanan kısmın geniş olması power supply mevcut elimde sadece kasa istiyorum. Bol fanlı hava sirkülasyonu iyi olan toz filtresi olan güzel bir kasa önerir misiniz?

Sistem bilgileri
  1. Msi Z97 gaming 5
  2. Msi R9 380 gaming 4GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende geçen ay R9 380 ve z97 Pc mate anakartlı bi sistem topladım kasa olarak Zalman R1 kullanıyorum gayet memnunum hiçbir sıkıntı olmadı.Fanlar gayet iyi hava sürkilasyonu gayet iyi.Fiyat olarakda gayet uygun bi kasa.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı