MSI Radeon RX 5500 XT Mech overclock yapma

BahtiyarK

Centipat
MSI Radeon RX 5500 XT Mech 8 GB OC overlock yapılabilen ekran kartım var. MSI Afterburner programında otomatik ayar videoları vardı. Ben de yükledim Afterburner programını ama öyle bir şey göremedim. Kendim yapıp riske atmak istemiyorum. Ayrıca misal ben yanlışlıkla ekran kartını yaktım diyelim. Bu ekran kartı garanti kapsamında karşılanır mı?

MSI Radeon RX 5500 XT Mech 8 GB OC overlock yapılabilen ekran kartım var. MSI Afterburner programında otomatik ayar videoları vardı. Ben de yükledim Afterburner programını ama öyle bir şey göremedim. Kendim yapıp riske atmak istemiyorum. Ayrıca misal ben yanlışlıkla ekran kartını yaktım diyelim. Bu ekran kartı garanti kapsamında karşılanır mı?

hayır yakarsan garantiye girmez yeni kart almak zorunda kalırsın zaten iyi bir kart neden oc yapıyorsunuz ?

çok iyi kart değil bence berbat 1080 pc de csgo da en düşük ayarlarda 100 fps nin altına düşüyor
RX 480 le bile düşük ayarlarda 100+ FPS alırsınız nasıl oluyorda 5500XT de 100 FPS in altına düşüyorsunuz? Ayrıca CS:GO ekran kartından çok işlemci kullanan bir oyun Bilgi kirliliğine hiç gerek yok

RX 480 le bile düşük ayarlarda 100+ FPS alırsınız nasıl oluyorda 5500XT'de 100 FPS'in altına düşüyorsunuz? Ayrıca CS:GO ekran kartından çok işlemci kullanan bir oyun bilgi kirliliğine hiç gerek yok.

Gençler hallettim freesynch ı kapattım sorun kalktı.

Ben RX 580 ile 200 altına düşmüyorum. Yanlış ayarlar yapmışsınız.

Memnun musun msı'ın mech modelinden?

Memnun musun MSI'ın Mech modelinden?

Yani idare eder. Tam yükse orijinal macunuyla 85 dereceye çıkıyor. Onun haricinde fanların hızlı dönmesinde ses çıkıyor biraz. Bunlar haricinde performans olarak güzel. Ben zamanında 1500TL'ye almıştım.

Memnun musun MSI'ın Mech modelinden?

Garanti olduğundan ekran kartının macunu değiştiremiyorum 2 sene boyunca.

Yani idare eder. Tam yükse orijinal macunuyla 85 dereceye çıkıyor. Onun haricinde fanların hızlı dönmesinde ses çıkıyor biraz. Bunlar haricinde performans olarak güzel. Ben zamanında 1500TL'ye almıştım.

Garanti olduğundan ekran kartının macunu değiştiremiyorum 2 sene boyunca.
Ciddimisin ?

Geri
Yukarı