MSI Radeon RX 570 Armor alınır mı?

Newkan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Son düzenleyen: Moderatör:
ben fazla anlamıyorum ama tek bildiğim rx serisinde 120 watt istiyor nvidia geforce 75 70 watt hayla düşünüyorsanız alın rx570 580 güzel bir kart bazı arkadaşlarım sorun yaşasada aldıkları yer halletmiş :)

Yeni çıkan aaa oyunlardan bazısını yüksekte oynayamazsın ama işlemcinin tam modelini yazarsan darboğaz durumuna bakarız. Yetecektir

ASUS H61M-D anakart Intel i3 3240 3.40GHz 8 GB DDR3 1333 MHz 450W Everest PSU 240 GB SSD bütçem bu ekran kartı kadar daha fazla çıkmaya gerek yok.

ASUS H61M-D anakart Intel i3 3240 3.40GHz 8 GB DDR3 1333 MHz 450W Everest PSU 240 GB SSD bütçem bu ekran kartı kadar daha fazla çıkmaya gerek yok.

450W PSU yetecektir sanıyorum ama Everest marka PSU'yu değiştirip sertifikalı 500W PSU'ya geçersen daha iyi besleyecektir tabii ki. Durumun varsa alabilirsin sıkıntı yaratmaz. Zaten orta derece bir kart yüksek gereksinimli oyunlarda dediğim yüksek ayarlarda oynayamazsın çünkü işlemci darboğaz yapar.

450W PSU yetecektir sanıyorum ama Everest marka PSU'yu değiştirip sertifikalı 500W PSU'ya geçersen daha iyi besleyecektir tabii ki. Durumun varsa alabilirsin sıkıntı yaratmaz. Zaten orta derece bir kart yüksek gereksinimli oyunlarda dediğim yüksek ayarlarda oynayamazsın çünkü işlemci darboğaz yapar.

Benim monitör VGA girişli iyi bir dönüştürücü alsam öyle kullansam sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı