MSI Radeon RX 5700 XT MECH OC

dkusbazoglu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhabalar,

Başlıca sorum MSI Radeon RX 5700 XT MECH OC 8 GB GDDR6 256 Bit ekran kartı nasıldır?

Sistem hali bu şekilde;

Genel olarak sisteme ve ekran kartına yorum yapabilir misiniz?

Aynı fiyat bandına MSI RTX2060 GAMING Z modelli bir sistem daha var onu düşünüyordum bu çıktı önüme

Mech OC sıkıntılı. GP versiyonu düzeltilmiş diyorlar.

Sapphire, Gigabyte ve Power color bakın derim.

Merhaba arkadaşlar,

Yorumlarınız için teşekkürler. Sapphire 5700XT Nitro+ alıyorum. İşlemcim AMD R5 3600.
Anakart olarak Gigabyte B450M S2H mi alayım yoksa MSI B450M'a Pro Max mi alayım kararsızım. Bunun için yorumlarınız var mıdır?

MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X modelini düşünebilirsin. Sapphire alma forumda biraz dolaş herkesin şikayetci olduğunu göreceksin. Forum yöneticilerimizde Sapphire konusunda defalarca uyarı yaptı. Madem o kadar para harcanıyor biraz daha fazla harcanıp kaliteli olanı alınmalı ki elde patlamasın.

Sapphire kaliteli zaten. Kullanıp deneyimlemediğiniz ürünleri bir kaç kişinin ağzıyla yorumlamayın. 5700 XT’de yabancı kaynaklarda en çok önerilen modeller Nitro+ ve Red Devil. Gaming X de kaliteli bir modeldir ama Nitro+’a da boş yere laf atmayın.
Nitro+’ı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum imzamdaki sistemimle güzel bir kart tavsiye ederim. Anakart olarak B450M S2H B450M A Pro Max’ten çok daha iyidir. MSI modelinin VRM’leri çöp, VRM soğutması yok ve CPU’yu 4 pin ile besliyor, vasat bir model.

Seçeneklerim arasında MSI Gaming X'te var ve fiyat olarak sadece 15 lira gibi bir rakam farkedecek. Bende her zaman MSI'dan yanayım ama birçok yerde okumama göre Sapphire AMD konusunda çok iyi işler çıkarıyor diye duydum. Cidden çok kararsızım.

Anakart öneriniz için teşekkürler. Ekran kartı konusunda cidden kararsızım arada sadece +15 lira fark var MSI alırsam

Gaming X modeli kullanıyorum şuan. Memnunum. İyice araştırmanı tavsiye ederim. Sosyalde iki ekran kartını da arat kullanıcıların yorumlarına bak. Tüm konuları didik didik et.

Gaming X modeli kullanıyorum şu an. Memnunum. İyice araştırmanı tavsiye ederim. Sosyalde iki ekran kartını da arat kullanıcıların yorumlarına bak. Tüm konuları didik didik et.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Rica etsem oyun performansını, GPU ile ilgili tüm sıcaklık değerlerini, herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı paylaşır mısınız?

İki model de sizi memnun eder. Ben Sapphire’i estetik olarak daha iyi bulduğum için ve yabancı kanallarda çok fazla önerildiği için Nitro+ aldım, memnunum. Frekans değerleri, sıcaklık değerleri gayet tatmin edici.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…