MSI Raider GE66 nasıldır?

Etoprak1921

Decapat
Daha fazla  
Amazon.fr satın aldığım bilgisayar budur. İyi midir değil midir yorumlarınızı merak ediyorum. Özelliklerden pek anlayan biri değilimdir sadece oyun oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasa güzel fakat fiyatı yok, aynı bütçede daha iyisi olur muydu bilmiyorum.

400-500 civarı olur.

Öyleyse 360Hz hepsini kullanabilirim. Bu büyük bir avantaj sağlayacak. Ben aslında 360tan düşük FPS alma ihtimalinden korktum doğrusu.

400-500 civarı olur.

3060 ve i9 12900 Kombinasyonunu ilk kez gördüm doğrusu. Sizce iyi bir performans verir mi? Bilginiz var mı? İnceleme videosu bulamadım bu kombinasyonun.

Aslında 2499 euro 'ydu fiyat ama ben son stok olduğu için 1999 euro satın aldım. Sizce FPS değerleri nasıl olur? Örnek Valorant, RDR2 gibi.

İşlemci temelli oyunlarda yüksek FPS verir üstüne MUX Switch'de mevcut. AAA oyunlarda 3060 fena değil fakat 12900H yanında çok iyi diyemem. 2.000 euro civarına yeni 4000 serisi GPU veya 3070/ti modeller alınabilirdi diye düşünüyorum, belki de daha iyileri. Ama almışsınız, DLSS ile AAA oyunlarda güzel performans alırsınız.

İşlemci temelli oyunlarda yüksek FPS verir üstüne MUX Switch'de mevcut. AAA oyunlarda 3060 fena değil fakat 12900H yanında çok iyi diyemem. 2.000 euro civarına yeni 4000 serisi GPU veya 3070/ti modeller alınabilirdi diye düşünüyorum, belki de daha iyileri. Ama almışsınız, DLSS ile AAA oyunlarda güzel performans alırsınız.

Fransa'da fiyatlar Amerika veya Almanya'ya nazaran bir tık daha yüksek. Bir de kartla ilgili sorun yaşadım sadece 2100 euro kadar kabul etti Amazon. 3100 euro harika 4070 ve i9 13. nesil bir bilgisayar vardı ama kısmet olmadı doğrusu bizim bankalar sağ olsun çekim yapmaya izin vermedi. MUX Switch FPS etkisi var mıdır? Bu özelliğin ne olduğunu bilmiyorum doğrusu.

Fransa'da fiyatlar Amerika veya Almanya'ya nazaran bir tık daha yüksek. Bir de kartla ilgili sorun yaşadım sadece 2100 euro kadar kabul etti Amazon. 3100 euro harika 4070 ve i9 13. nesil bir bilgisayar vardı ama kısmet olmadı doğrusu bizim bankalar sağ olsun çekim yapmaya izin vermedi. MUX Switch FPS etkisi var mıdır? Bu özelliğin ne olduğunu bilmiyorum doğrusu.

Burada detayları mevcut.

Geri
Yukarı