MSI RTX 2060 Gaming Z vs MSI RTX 2060 Super Gaming X

Öncelikle zamanınızdan ayırıp sorumu cevapladıgınız için hepinize teşekkür ederim , 5700 xt ye baktım dediğiniz gibi ısı sorunu oldugundan dolayı almaktan vazgeçtim ama çıkacak olan custom modellerin fiyatları ne durumda olur emin olamıyorum ondan biraz arada kaldım . Rtx meraklısı değilim aslında seçmemin nedeni sogutma bakımından çok daha mantıklı gözüktü gözüme ve kurban bayramında alacağım magazalarda indirim olursa diye rtx lere yöneldim , rtx superın indirimli fiyatı bu yeni çıkıcak olan 5700 xt lerden az olur mu sizce? ( kdv indirimi gibi bir şey yaparlar diye düşünüyorum bayramda)
Dostum eğer uğraşırım, hiç çekinmem falan dersen newegg.com'a baksan iyi edersin. Bu kadar kafana takılıyorsa 2060S fiyatına 2070S alabilirsin. Ve bahsettiğim site tamamen güvenilirdir. Ürünü sepete eklediğinde de kargo ve KDV dahil fiyatı öğreneceksin. Gümrükte tek tük takılma sorunu da 2018'den beridir çok nadir görülüyor. Ben hatta şahit olmadım bile ama diyenler vs. var. Net konuşmayayım sana o kadar da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı