MSI RTX 2060 Super Armor OC 8 GB nasıldır?

Yardımların için teşekkür ediyorum. Ekran kartı konusunda çok kararsız kaldım. Dün akşam 1660 Super Gaming alacaktım, sonra X daha iyi dediler ona baktım. 2200TL fiyatı düşer mi bilmiyorum. Verdiğim paranın hakkını verecek bir ekran kartı arıyorum. En aşağı 1660 Super en fazla 2060... bir kaç alternatif yazabilir misin... Ayrıca ısınma sorunu olsun istemiyorum.

Bence şu an sistem toplama son 2 ayda bilgisyar fiyatları %15 civarı arttı. O ekran kartını emin ol 2 ay sonra karne indiriminde eğer coronada biterse daha ucuza alırsın. Hatta piyasa düzelmesi biraz daha uzun sürebilir lakin yazı beklemek yinede şimdi almaktan iyidir

Tamam işte bende RTX 2060 Super modelini bıraktım paranızın hakkını vermesi için hatta biraz ekleyince 2070 Super rakibi olan RX 5700 XT alınabiliyor.
@Sylveon Linkde ki Armor model zaten 2060 SUPER?
Hmm öyleymiş ama yinede önerim Galax çünkü MSI'ın alt seviye ürünlerini pek sevmiyorum.

Nvidia GPU'larda MSI Armor gayet başarılı, AMD GPU'larda Armor ısınma sorunu vb problemlere yol açıyor. 🙂

@Sylveon
Genel söyledim aslında.

Çok bir şey bulamasamda 70-75 çalışıyor sanırım bu kart. Galax ise 65 derece civarı çalışıyor.

Genel olarak baktığımız zaman MSI'ın Ventus, Armor gibi kartları 70-75 civarı çalışıyor düzgün bir hava akışı ile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı