MSI RTX 2060 Ventus super vs Gigabyte RTX 2060 Windforce

Bütçe
3800

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Yarın öğlen sipariş vereceğim ama kararsız kaldım.
Gigabyte modeli ısınıyor ve sorunu var diyorlar ama şu an 3400 TL indirimde. Eğer MSI alırsam 3800TL aradaki fiyat farkına değer mi açıksa sı o 400 TL az bir miktar değil ama bütçe aslında 3800'de verebilirim çok koymaz ama dediğim gibi, kararsız kaldım kullanan arkadaşlar var mı Gigabyte modelini nasıl ısınma problemi veya ses problemi var mı? I en az sorun yaşama ihtimalim hangi, kartta ise onu almak istiyorum. Daha sonra garanti iade değişim gibi şeyler ile uğraşmak istemiyorum.
(RX 5700 XT önermeyin lütfen)

Bence acele etmemelisin. Geçenlerde 2070 Super 4000LIRAYdı İncehesap'ta satıldı. Varan KDV indiriminde MSI 2060 Super Gaming X 3.7kydı.

1080P oyun hedefim 2K veya 4K değil yani 2060SUPERi ne kadar uyguna olırsam diğer parçalara fazla param kalır ama redditte gördüğüm kadarıyla bir sürü sorunu varmış Gigabyte'nin ondanda korkuyorum açıkçası.

Şu sıralar itopya'da Gigabyte 2060 Super 3.400 TL sanırım. Bu seriyi kullanmasam da genel olarak Gigabyte ekran kartlarından memnun kalmışımdır, tavsiye ederim.

Şu sıralar İtopya'da Gigabyte 2060 Super 3.400 TL sanırım. Bu seriyi kullanmasam da genel olarak Gigabyte ekran kartlarından memnun kalmışımdır, tavsiye ederim.

Evet şu an 3400 TL bende o yüzden almayı düşünüyorum 400TL ucuza almak çok güzel olur ama redditte ve forumda gördüğüm üzere ses ve sıcaklık problemi varmış galiba vazgeçmeye başladım galiba.

Evet şu an 3400 TL bende o yüzden almayı düşünüyorum 400TL ucuza almak çok güzel olur ama redditte ve forumda gördüğüm üzere ses ve sıcaklık problemi varmış galiba vazgeçmeye başladım galiba.
Dostum ben de suanda ayni şeyden muzdaripim suan 3400tl gigabyte ama msi ventus modeli stokta yok gun sonuna kadar eklenmezse baska bir cagrem kalmiyacak alacagim.

Geri
Yukarı