MSI RTX 2060 Ventus XS Vatan'da neden daha ucuz?

RX 570 2-3 ay önce 800TL'ye satılan bir ekran kartıydı şu anda da en fazla 1000TL ederi olan bir kart o yüzden yazdım. Nitro+ modelini 900TL'ye almıştım. Stockları bittiği ve artık RX5000 serisi üretildiği için fiyatları gereksiz yere arttı.

RX 570 2-3 ay önce 800TL'ye satılan bir ekran kartıydı şu anda da en fazla 1000TL ederi olan bir kart o yüzden yazdım. Nitro+ modelini 900TL'ye almıştım. Stockları bittiği ve artık RX5000 serisi üretildiği için fiyatları gereksiz yere arttı.

Ben zaten son 1 ay için konuştum korona muhabbetinden beri her şeye bol bol zam geliyor bahaneleri ise elimize ürün gelmiyor oluyor genelde.

H. O paran boşa giti RX570 almak büyük bir hataydı şimdiden çoğu oyunda Ultra açamıyor 1080 2K'da ve saire onun yerine biraz daha para katı GTX1660 modelerinden birini alabilirdiniz ya da eğer durumunuz varsa RTX2060'ın en az 2-4 yıl arası var Ultra'da RX570 önümüzdeki sene çöpe gider

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı