Msi RTX 2070 Super Gaming X Trio için kasa önerisi

anrede

Centipat
Merhabalar. Black Friday indirimi ile;
  • MSI 2070 Super Gaming X Trio,
  • R7 3700X işlemci,
  • MSI X570 GAMING Edge Wi-Fi anakart,
  • XPG 16GB (2x8GB) Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram ,
  • XPG 512GB SX8200 PRO PCIe Gen3x4 M.2 SSD (3500MB Okuma / 2300MB Yazma),
  • AOC 24" C24G1 144Hz 1ms VGA 2xHDMI DP FHD Freesync Curved Gaming Monitör ve
  • Xigmatek SHOGUN G 750W 80 Plus Gold Japon Kapasitörlü Gaming PSU aldım.
PSU'yu sabah açtığım konu yardımı ile aldım. Son olarak almam gereken kasa kaldı. Kasa için:
Zalman N3 Siyah USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa
veya
veya
(Konu açılmadan önce son 2 kasanın indirimi bitti 100'er TL arttı şu an :( )

ayarında bir kasa düşünüyorum. Sizin önerileriniz nelerdir. Açıkçası kasanın hava akımının güzel olması ve aldığım parçaların kasaya sığması ilk önceliğim ve benim için yeterli. Görüntüsüne veya RGB olmasına takılmıyorum. Çok yüksek bütçelerde kasalara da çıkmak istemiyorum fakat yine de Max 650TL'ye kadar kasa önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Coller Master Mb511 önerebilirim.
Bir tek vatan bilgisayarda bulabildim söylediğiniz modeli:

Ürün bu mudur ve fiyatı uygun mudur sizce?

Bir tek vatan bilgisayarda bulabildim söylediğiniz modeli:

Ürün bu mudur ve fiyatı uygun mudur sizce?
Aslında bu değil rgb olmayan ve akrilik camlısı bu galiba COOLER MASTER MasterBox MB511 650W 80+ RGB Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA bunun psu suz halini söylemek istedim.

-
Buna yakın bir sistem yapacağım ve alacağım kasa bu olacak. Şu an baktım ama satılmıyor mu anlamadım 😊
Evet bugün birisi daha bu kasayı önermişti fakat stoklarda bulamadım ben de :)
Aslında bu değil rgb olmayan ve akrilik camlısı bu galiba COOLER MASTER MasterBox MB511 650W 80+ RGB Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA bunun psu suz halini söylemek istedim.
Söylediklerinize yakın bunları bulabildim:
Bu da bi üst modeli galiba:

Son düzenleme:
Merhabalar,

Stok bulabilirseniz Phanteks P400A öneririm. Videoda detaylı bir incelemesi yapılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu
Merhabalar,

Stok bulabilirseniz Phanteks P400A öneririm. Videoda detaylı bir incelemesi yapılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Modelin stoğunu her yerde aradım fakat bulamadım bit türlü malesef...
Merhabalar,

Stoklara tekrar baktım şu an varmış stoklarda :D
Sizce RGB olan modeli almak mı mantıklı yoksa RGB olmayan modeli mi. Arada 100-130tl fark var. Rgb olan modelde fazladan 1 fan var:

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı