MSI RTX 2080 Super Ventus çok ısınır mı?

Arkadaşlar korktuğum gibi olmadı. Bu saatten sonra RTX 2000 serisi kart alacak var mı bilmiyorum, ama sıcaklıklarım gayet normal. İlk 77 dereceyi geçmedi, ama kasamdaki fanlar çok ses yapıyordu onlara bir ayar çektim. Şuanda maximum 82 civarı gördüm Black Desert Online ultra ayarlarda. Ki bu oyunu bilen bilir özel tasarım 3 fanlı kartları bile +75'e çıkarıyor ultrada. Yani çok memnunum :).

Herkes 3000 serisi diyorda bugün haber okudum yıl sonuna kadar stok durumunda sıkıntı olacak diyor NVIDIA ceosu yıl sonuna kadar dolar Euro'da Allah Allah eder adamın parası erir şu an yettiğini al derim dersen parayı dolara çeviririm veya paranın üstüne korum bekle 3070I.

Herkes 3000 serisi diyorda bugün haber okudum yıl sonuna kadar stok durumunda sıkıntı olacak diyor NVIDIA ceosu yıl sonuna kadar dolar Euro'da Allah Allah eder adamın parası erir şu an yettiğini al derim dersen parayı dolara çeviririm veya paranın üstüne korum bekle 3070I.
Dostum ben de RTX 3000'in kapasitör problemleri yüzünden RTX 2080 Super'i tercih ettim ve düşündüğüm gibi ısınma problemi yok. Şu an kullanıyorum sorunsuz :).

Dostum ben de RTX 3000'in kapasitör problemleri yüzünden RTX 2080 Super'i tercih ettim ve düşündüğüm gibi ısınma problemi yok. Şu an kullanıyorum sorunsuz :).

Kapasitor problemi ASUS'ta yok hocam da yetiyorsa en iyisini yapmışsınız 3000SERISi çıktı 2000 alınır mı demek çok saçma.

Ben de kullanıyorum aynı kartı Kasım ayından beri.Siz ne kadara aldınız güncel fiyatları takip edemiyorum merak ettim sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı