MSI RTX 2080 TRIO GAMING X TR garantili nereden alınabilir?

Hepsiburada ürünlerinden biraz çekiniyorum yinede teşekkürler...

Burada (sanırım en ucuz) mevcut:
3 sene TR garantili mi?

Neden MSI hocam? Başka markalara da bakabilirsiniz.
Çok araştırdım en iyisi MSI

Hepsiburada ürünlerinden biraz çekiniyorum yinede teşekkürler...

3 sene TR garantili mi?

Çok araştırdım en iyisi MSI
En iyisi diye bir kavram yok. Marka soğutmalarının arasında oynayacağı maksimum 3-4 derece. FPS olarak ta 2-3 FPS'i geçmez. Bana kalırsa da en iyisi ROG Strix. Ama Asus son zamanlarda fiyat politikasını artırdı baya. Gidipte o paraları vermem. HepsiBurada'dadan çekinmenizin sebebini merak ettim, söyleyebilir misiniz ?

En iyisi diye bir kavram yok. Marka soğutmalarının arasında oynayacağı maksimum 3-4 derece. FPS olarak ta 2-3 FPS'i geçmez. Bana kalırsa da en iyisi ROG Strix. Ama Asus son zamanlarda fiyat politikasını artırdı baya. Gidipte o paraları vermem. HepsiBurada'dadan çekinmenizin sebebini merak ettim, söyleyebilir misiniz ?
Oradan alınan cihazlarda sürekli bir sıkıntı yaşandığını görüyorum özellikle monitör ve ekran kartlarında... MSI Trio RTX soğutma ve FPS testinde ASUS Rog Strixi geçmiş bulunuyor... ASUS’un kalite malzeme açısından kendini bozduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı