MSI RTX 3060 Ti Gaming X vs Zotac AMP White Edition

Tolgahan1997

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçen hafta 12.900 TL'den Zotac 3060 Ti aldım fakat bu hafta Gaming X modeli 13.300 TL'ye düştü. Sizce iade edilip değiştirilmeli mi? Bir de şöyle bir durum var iade etmem için normal mi bilmiyorum ama bilgisayar açılırken ve yük bindiğinde fanlardan 1-2 sn süpürge tarzı bir ses geliyor. NOT: RTX 3080'den böyle ses gelmiyor.

İmkanın varsa iade et MSI al. Zotac kullanıcıları linçleyecek ama Hem soğutma hem malzeme kalitesi olarak Zotac kartları dandik buluyorum.

Trio değil. Sadece iade edeceğim yeniden alacağım falan o git gel sürecine vs. değer mi?

İmkanın varsa iade et MSI al. Zotac kullanıcıları linçleyecek ama Hem soğutma hem malzeme kalitesi olarak Zotac kartları dandik buluyorum.

Biliyorum ama sizce değer mi?
@BerkayZ87 Hocam siz ne diyorsunuz?

Son düzenleme:
Trio değil. Sadece iade edeceğim yeniden alacağım falan o git gel sürecine vs. değer mi?

Biliyorum ama sizce değer mi?
@BerkayZ87 Hocam siz ne diyorsunuz?
Amazon yorumlarında satın alan birisi AMP White modelinin fanlarının sesli çalıştığından ve heatsinkinin küçük olduğundan bahsetmiş. İnceleme bulamadım, bu yüzden kullanıcı deneyimi bakıyorum.

Amazon yorumlarında satın alan birisi AMP White modelinin fanlarının sesli çalıştığından ve heatsinkinin küçük olduğundan bahsetmiş. İnceleme bulamadım, bu yüzden kullanıcı deneyimi bakıyorum.

Hocam ses konusunda bence sessiz bir kart sadece başlangıç ve yükte bir ses geliyor. Hocam oyunlarda maksimum 71 derece gördü. Akşam FurMark testi yapabilirim. Not: Kasa mesh değil.
Heatsink konusunda yorum yapamam.

Hocam ses konusunda bence sessiz bir kart sadece başlangıç ve yükte bir ses geliyor. Hocam oyunlarda maksimum 71 derece gördü. Akşam FurMark testi yapabilirim. Not: Kasa mesh değil.
Heatsink konusunda yorum yapamam.
Pardon, ben konuyu yanlış anlamışım. Elinde Gaming X Trio var ve değiştireceksin sandım.

Pardon, ben konuyu yanlış anlamışım. Elinde Gaming X Trio var ve değiştireceksin sandım.

Hocam şu an kardeşimin sisteminde Zotac AMP White Edition var fakat piyasaya 3060 Ti Gaming X girmiş. Tabii Trio olmasa bile yine yapı kalitesi daha iyi ama tekrar iade süreci falan uğraşmaya değer mi bilmiyorum. Onun için bir sorayım dedim.
FurMark testleri hocam.

Dosya Ekleri

• 1646667731741.png
    1646667731741.png
    225,9 KB · Görüntüleme: 24
  • 1646667802388.png
    1646667802388.png
    219,2 KB · Görüntüleme: 16
  • 1646667836634.png
    1646667836634.png
    211 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme: