MSI RTX 3060 Ventus 2X sadece VGA girişi mi var?

Algos112

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir sorum olacaktı sizleri. Şimdi ben 3060 ekran kartı almayı düşünüyorum ve bunda fiyattan ötürü Ventus 2X alacağım. Fakat en ucuz ekran kartını Amazon'da buldum ama Amazon'daki ekran kartında VGA yazıyor. Bu ekran kartında VGA girişi mi var sadece anlayamadım. İlk link almayı düşündüğüm ekran kartı 2.link daha pahalı olup VGA yazmayan kartın linki. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bir sorum olacaktı sizleri. Şimdi ben 3060 ekran kartı almayı düşünüyorum ve bunda fiyattan ötürü Ventus 2X alacağım. Fakat en ucuz ekran kartını Amazon'da buldum ama Amazon'daki ekran kartında VGA yazıyor. Bu ekran kartında VGA girişi mi var sadece anlayamadım. İlk link almayı düşündüğüm ekran kartı 2.link daha pahalı olup VGA yazmayan kartın linki. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yok hocam yeni nesil ekran kartlarında artık VGA girişi kaldırıldı HDMI'ya da DisplayPort var sadece.

1 HDMI 3 displayport olması lazım, fotoğrafta ve ürün açıklamasında da göründüğü gibi.

VGA ekran kartı ararken kullanılan bir terim oldu, uzun zamandır VGA kullanılmıyor GPU'larda. Amazon'dan alabilirsiniz.
Çok teşekkürler ama koskoca amazon neden VGA yazmış çok saçma

Dediğim gibi, bazı insanlar ekran kartı veya gpu diye aratmak yerine VGA diye aratıyor. Arama sonuçlarında çıkması için konuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı