MSI RTX 3070 Gaming X Trio vs ASUS TUF RTX 3070

Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki ekran kartı arasından hangisini önerirsiniz? i5 12400F işlemci ve 1080p 144Hz monitör de kullanacağım. Soğutma ve performans konusunda hangi kart daha iyidir? Yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar bu iki ekran kartı arasından hangisini önerirsiniz? i5 12400F işlemci ve 1080p 144Hz monitör de kullanacağım. Soğutma ve performans konusunda hangi kart daha iyidir? Yorumlarınızı bekliyorum.

MSI Gaming Z

Bu ürünleri sıfır alacaksanız fiyatına değmez. Bu fiyata ikinci elde 2 yıl garantili 3090'lar var, tercih sizin.

İkisi arasından tuf modelini tercih ederdim. Aldığım hiçbir asus kartın 65 dereceyi geçmemesi beni çok etkiledi diyebilirim.
Şuan halihazırda kullandığım evga 3090 ftw3 ultra kartımı 13 bin liraya aldım.

İkinci ele güvenemiyorum be hocam :(
Garantisi olanların nesine güvenmiyorsunuz ki? Param güvende ile garantili ürünü alın iki gün test edin mis gibi 3090 kartiniz olur. Sıfırlar da arızalı çıkabiliyor. Şuana kadar hep ikinci el 6-7 aylık kart aldım hiçbir sorun yaşamadım. Siz benden 5k fazla verip 3070 alacaksınız, tercih sizin. Eğer illa sıfır oluyorsa 6700 XT veya RX 6800 alın derim. 3070 8GB VRAM'e sahip olduğu için geleceğe yönelik sıkıntı yaratabilir.

Rtx 3070'ler keza 7000 TL civarına satılıyor. Aradaki fiyat farkı uçurum.

Sizin durumunuz da eğer illa sıfır alacak olsam 4000 serisini beklerdim.

Bu ürünleri sıfır alacaksanız fiyatına değmez. Bu fiyata ikinci elde 2 yıl garantili 3090'lar var, tercih sizin.

İkisi arasından tuf modelini tercih ederdim. Aldığım hiçbir asus kartın 65 dereceyi geçmemesi beni çok etkiledi diyebilirim.
Şuan halihazırda kullandığım evga 3090 ftw3 ultra kartımı 13 bin liraya aldım.

Biz bu arkadaşa anlattık ama yok Amazon'a bile güvenemezmiş illa mağazada götüreceği birisi olması lazımmış bozulursa. Hiç zorlama bırak 2023 yılında RTX 3070 için 16K para harcasın, keyfi bilir.

MSI soğutması bir tık önde diye biliyorum ama bu kartta LHR yazıyor, diğeri de öyle mi?
Hocam LHR kripto madenciliğini engellemek için geliştirilmiş bir sistem değil mi? Benim bildiğim 3000 serisinin her kartı LHR'lı. Stokları madencilik yapanlar tarafından tüketilmesin diye. Yanlış mı biliyorum acaba, LHR'lı olması kötü bir şey değildi.

Geri
Yukarı