MSI RTX 3080 Gaming X Trio vs MSI RTX 3080 Ventus 3X OC

ateykan0

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Çok bekledim ancak bir türlü MSI RTX 3080 Gaming X modelini bulamadım hiçbir satıcı firmada. Son 1 aydır arıyorum. Biraz önce MSI RTX 3080 Ventus 3X OC modelini satın aldım. Aralarında çok büyük fark var mı sizce? Daha fazla bekleseydim dolar yüzünden her geçen gün artan zamlar ile çok pahalı fiyata alacaktım ürünü.

1 Veya 2 adet fazladan VRM'e ve birkaç derece daha serin çalışma avantajına sahip Gaming X Trio modeli. Ayrıca 100MHz kadar daha yüksek frekansa sahip fakat OC ile bu fark kapatılabilir.

1 Veya 2 adet fazladan VRM'e ve birkaç derece daha serin çalışma avantajına sahip Gaming X Trio modeli. Ayrıca 100MHz kadar daha yüksek frekansa sahip fakat OC ile bu fark kapatılabilir.

Sizce bekleyip ortalama 1000 TL fazladan ücret vermeye değer miydi? Ventus 3X OC modeli zaten overclocklu olarka gelmiyor mu?

Sizce bekleyip ortalama 1000 TL fazladan ücret vermeye değer miydi? Ventus 3X OC modeli zaten overclocklu olarka gelmiyor mu?

1000₺'ye asla değmez. Bu arada siz ne kadara almıştınız Ventus 3X OC modelini? Kart OC'lu olarak geliyor, fakat Gaming X Trio'ya göre daha az OC'a maruz kalıyor.

Ne yazık ki 11400 TL'ye satın aldım. Bir önceki gelen kartlardan stok yakalasam 10500 TL civarına Gaming X modelini alabilirdim. Muhtemelen ekran kartı haftaya elime ulaşana kadar zamlanacak bile.

Geri
Yukarı