MSI RTX 3080 Ti SUPRIM X 12G İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
MSI-RTX-3080-Ti-Suprim-X.jpg

MSI’ın en üst seviye RTX 3080 Ti modeli olan SUPRIM X 12G’yi inceliyoruz. MSI RTX 3080 Ti SUPRIM X 12G modelini elimize aldığımızda ilk olarak kartın ağırlığı dikkatimizi çekiyor. Kartın kendisi 1905 gram iken paket ile birlikte bu 3230 grama ulaşıyor. Bu ağırlığın sebebi tabii ki kartın devasa alüminyum soğutması. Çift fanlı Founders Edition aksine […]

Devamı: MSI RTX 3080 Ti SUPRIM X 12G İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İflah olmaz bir ROG'cuyum, hatta Suprim 3070 alabilecekken yine ROG 3070 aldım ama muhteşem bir kart yapmış MSI Suprim modelleriyle. Gaming X ve Gaming Z'nin malzeme kalitesi yönünden Suprim'le alakası bile yok, bir alt seviye kalıyorlar. Tasarım çizgisi yönünden olmasa da plastik malzeme yapısıyla ROG bile sönük kaldı Suprim'in masif metal gövde yapısının karşısında, muhtemelen Asus 4000 serisinde misilleme yapmak isteyecektir.

İflah olmaz bir ROG'cuyum, hatta Suprim 3070 alabilecekken yine ROG 3070 aldım ama muhteşem bir kart yapmış MSI Suprim modelleriyle. Gaming X ve Gaming Z'nin malzeme kalitesi yönünden Suprim'le alakası bile yok, bir alt seviye kalıyorlar. Tasarım çizgisi yönünden olmasa da plastik malzeme yapısıyla ROG bile sönük kaldı Suprim'in masif metal gövde yapısının karşısında, muhtemelen Asus 4000 serisinde misilleme yapmak isteyecektir.
Ben de bu zamana kadar has ASUScuydum fakat ben MSI'a döneceğim bir dahaki seferinde.MSI candır usta.Asustan çektim.

Bir ekran kartı yakışıklı olur mu? Olur arkadaş harika görünüyor.

Umarım soğutma bloğunu kaldırıp PCB'deki komponentlerin detaylarından bahsettiğiniz günleri de görürüz Technopat.

Geri
Yukarı