4070 Ti SUPRIM X 12G Oyun Performansı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Ekran-goruntusu-2023-04-05-092950-1920x1080.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti Suprim X 12G ekran kartı, 4070 Ti’ın varsayılan özellikleri üzerine soğutma ve hız aşırtma anlamında eklemeler yaparak oyun performansında artış ve stabilite sağlıyor. MSI RTX 4070Ti Suprim X 12G Öne Çıkan Özellikler Soğutma Kart yaklaşık 3.5 slot kaplıyor. Üç adet Torx 5.0 fanlar Fan bıçakları ve motor yüksek basınçlı hava […]

Devamı: 4070 Ti SUPRIM X 12G Oyun Performansı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

"Soğutma ve hız aşırtma anlamında eklemeler yaparak oyun performansında artış ve stabilite sağlıyor."

İşte fiyatı da 4080 ile aynı olmasa. O da +2000 CUDA çekirdeği, +4 GB VRAM ve yüksek bant genişliğiyle veriyor performansı. Surpim X modellerini 80-90 serisi kartlar dışında f/p olarak zayıf buluyorum.

"Soğutma ve hız aşırtma anlamında eklemeler yaparak oyun performansında artış ve stabilite sağlıyor."

İşte fiyatı da 4080 ile aynı olmasa. O da +2000 CUDA çekirdeği, +4 GB VRAM ve yüksek bant genişliğiyle veriyor performansı. Surpim X modellerini 80-90 serisi kartlar dışında f/p olarak zayıf buluyorum.
Suprim X, Gaming X, ROG STRIX kartlar çok fazla insanın aklını karıştırıp 3060 yerine 3050 aldırıyor...

Büyük güç yanında büyük şeyler getirir. Şimdi sen diyecenki eski laptoplar gibi kocaman ama eski laptoplar performanslı değildi ve mühendislik harikası da değildi. Şimdikiler öyle.

Benim düşüncem teknolojinin olması gerektiği gibi verimli ve akıllıca geliştiğini kabul etmemiz için performans ve kalite artarken boyutunda küçülebilmesi gerekir.

Benim düşüncem teknolojinin olması gerektiği gibi verimli ve akıllıca geliştiğini kabul etmemiz için performans ve kalite artarken boyutunda küçülebilmesi gerekir.
Apple silicon var ama pahalı bir şey özellikle Türkiye'de lakin GPU performansından tut gündelik bir çok şey için yetersiz gelebilir ve kapalı kutu misalidir.

Alet süper, sıcaklıklar da çok iyi ama keşke bir de şu coil whine olayını çözseler. Top model kartlarda cw çıkma olasılığı çok çok yüksek. Palit benzeri kartların üstüne 5-6K koyup kaliteli bir model alayım diyorsun bu sefer de üstüne para verip cw çekiyorsun.

Alet süper, sıcaklıklar da çok iyi ama keşke bir de şu coil whine olayını çözseler. Top model kartlarda cw çıkma olasılığı çok çok yüksek. Palit benzeri kartların üstüne 5-6K koyup kaliteli bir model alayım diyorsun bu sefer de üstüne para verip cw çekiyorsun.
Bu arada imzanızda 7600x + 4090 kullandığınızı gördüm. 4K mı 2K mı oynuyorsunuz acaba? Eğer 2K ise darboğaz yapıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı