MSI RTX 3090 için termal pad tavsiyesi

emarti1985

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar! Başlıktaki ekran kartının ön ve arka yüzü yani tamamı için kaliteli termal pad önerilerinizi bekliyorum. Hangi marka olmalı ve kaç mm alınmalı? Bütçe sınırsız.

Arkadaşların dediği gibi termal pad değişimi yapmanızı önermiyorum. Çoğu zaman fabrikasyon olanlar kadar iyi olmuyor değişim sonrası.
Benim fikrimce, illaki sıcaklık sorununu gidermek isterseniz termal macun değişimi yapabilirsiniz.
Yine de ben yapmak istiyorum derseniz şu videoyu buraya bırakıyorum. Size yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@emarti1985

Videoda uygulanan suyla temizlik işlemi yanlıştır. PCB ve fanların rulmanlarına zarar verebilir. Yalnızca soğutma bloğu (istenirse) suyla yıkanabilir. Diğer parçalar kesinlikle su altına sokulmamalıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşların dediği gibi termal pad değişimi yapmanızı önermiyorum. Çoğu zaman fabrikasyon olanlar kadar iyi olmuyor değişim sonrası.

Benim fikrimce, illaki sıcaklık sorununu gidermek isterseniz termal macun değişimi yapabilirsiniz.

Yine de ben yapmak istiyorum derseniz şu videoyu buraya bırakıyorum. Size yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@emarti1985

Çok teşekkürler arkadaşlar ilginiz için. Ben hiç dokunmayayım o zaman. MX4 kullandım zaten bayağı faydası oldu. Padler orijinal haliyle kalsın o zaman. Tekrar çok teşekkürler.

Geri
Yukarı