MSI RTX 4060 Ti Gaming X 8 GB vs MSI RTX 4060 Ti Ventus 2X Black OC 8 GB

Deor

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, şu aralar sistemimi yeniliyorum. 2x8 GB 6000 MHz DDR5 RAM ve Ryzen 5 7600 aldıktan sonra sıra ekran kartına geldi. Şimdiden siz söylemeden ben söyleyeyim AMD almayacağım o yüzden boşuna önermenize gerek yok. 4060 Ti'da kararlıyım ancak konu başlığındaki iki model arasında 1800 TL-2000 TL'ye yakın bir fark var. Bu fark neden ve arada vereceğim bu fiyata değer mi? (8 GB VRAM benim için fazlasıyla yeterli. FPS oyuncusuyum. 1080P'de oynuyorum ve herhangi bir hikaye oyununda grafik takıntım olmuyor. Ultra da medium da benim için aynı diyebilirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA almakta kararlıysan az daha zorlayıp 4070 al paranın hakkını versin.

Hocam MSI Gaming X Trio 4070 almıştım aslında ancak bana 1080pde darboğaz yapmaması adına birçok parçayı yüksek almam gerekiyordu işlemci, anakart gibi o şekilde bayağı bir zarara giricektim o yüzden iade ettim şu an aklımdaki sistem Ryzen 5 7600 ve RTX 4060 Ti şeklinde zaten aşırı hikaye oyunları oynayan birisi değilim genelde Valorant, Rainbow Six Siege tarzı oyunları oynuyorum ayrıyeten aşırı uçuk bir sistem toplamak istemiyorum üniversite öğrencisiyim senede sadece 3 ay evde oluyorum.
NVIDIA almakta kararlıysan az daha zorlayıp 4070 al paranın hakkını versin.

Yeni konular

Geri
Yukarı