MSI RX 460 2GB vs Sapphire RX 460 2GB

Sapphire modelinin tek fanlı olanı yok diye biliyorum. Benim çift fan Nitro model. GTA5 oynuyorum saatlerce 60 civarı ısılarda dolaşıyor.
Eki Görüntüle 205620
Bende olmadığını sanıyordum vatan bilgisayarda satılan modeli öyle görünüyor fotoğraflardan senin kullandığın model galiba bu

Sapphire Amd Radeon RX 460 2GB 128Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Fiyatı 530 TL gibi bir fiyatı var.

MSI Türkiye teknik servis konusunda daha aktif olduğu için kartta yaşanan sıkıntılarda daha rahat olabilir. İkiside aynı kart sonuçta içine hangisi siniyorsa onu al.

Hocam peki MSI RX 460 2GB tek fan 493 TL. Sapphire RX 460 2GB Çift fanlı model 530 TL, ikisi arasında hangisini almam lazım garanti konusunda Sapphire'de sıkıntı olur mu ?

Bende olmadığını sanıyordum vatan bilgisayarda satılan modeli öyle görünüyor fotoğraflardan senin kullandığın model galiba bu

Sapphire Amd Radeon RX 460 2GB 128Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Fiyatı 530 TL gibi bir fiyatı var.

Hocam peki MSI RX 460 2GB tek fan 493 TL. Sapphire RX 460 2GB Çift fanlı model 530 TL, ikisi arasında hangisini almam lazım garanti konusunda Sapphire'de sıkıntı olur mu ?
2 fanlı diye 1 fanlı diye düşünmene gerek yok ısı değerleri çok da farklı değil. Burada arkadaşlar söylemiş zaten, hangisinin görünümü begendiysen onu al mutlu ol.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı