MSI RX 470 4 GB 1300 liraya satılmalı mı?

Sat, sat... hiç durma. :)

Yakında patlar bu madenciler. "5 tane RX 470'im var" diye ilanları düşer piyasaya.
Rastladım bile bugün Sahibinden de. Aynen dediğin gibi Rx 570 leri ilana koymuş adamın biri. :)

Aynen hocam. :) Direk alan çıkıyor elbet. Siz de 1700 TL civarına koyarsanız iyi olur aslında. :) Sonra stoklara geldiğinde artık size kalmış orijinal 580 alırsınız. :) 300-400 lira kâr etmiş olursunuz. :)
Dur bir resmini falan çekip koyayım bakalım en azından gelen teklifler ne olacak onu görürüm.

@William Blazko Pazarlık isteyen oluyor kesin. :D Yalnız satmadan önce kartı 480'e geri döndürün. :) Satacağın adama onu açıklayamazsın şimdi. :)
Ben dün döndürdüm zaten. Geçenlerde sistemim bozulduğunda ekran kartından şüphelendim bir an. Rx580 ne çevirdiğimden garanti dışı da kaldığı için aha ayvayı yedim dedim içimden bir an :D Neyse ki anakartdanmış.
Sonra ne olur olmaz diye orjinaline dönüş yaptım artık.

@Silinen üye Bu arada teknopatta açtın mı sen kartla ilgili ilan görmedim hiç.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı