MSI RX 560 4 GB OC vs. MSI RX 570 Armor 4 GB OC

KONITES

Decapat
Merhaba arkadaşlar bu iki ekran kartından birini alacağım. Sizce hangisi daha iyi oyun performansı anlamında? MSI RX 560 4 GB OC vs. MSI RX 570 Armor 4 GB OC?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum aklın varsa AMD alma. Biz aldık pişman olduk forumda gezin istersen çok kişi var pişman olan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum aklın varsa amd alma. Biz aldık pişman olduk forumda gezin istersen çok kişi var pişman olan.
Genelleme yapmaya gerek yok. RX serisi son zamanlarda çok satıldı. Elbette sıkıntı yaşayan olabilir. Bu kadar konu açılması normal. Aynı kartı 6 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim.

Dostum aklın varsa amd alma. Biz aldık pişman olduk forumda gezin istersen çok kişi var pişman olan.
Hocam genelleme biraz yanlış olmuş 1 yıldır bir sorun yaşamadım. Kronik sorunda değil zaten.

RX 560 ile RX 570 karşılaştırma yapılabilecek kartlar değil. RX 560, 1050 Ti'dan bile daha düşük performanslı bir kart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok saçma bir soru. Buna denk birkaç soru sorayım ben de.

Clio mu daha iyi Megane mı ?
Polo mu daha iyi Golf mü ?
Tavuk döner mi daha iyi Et döner mi ?
Everest mi daha iyi Steelseries mi ?
DeFacto mu daha iyi Zara mı ?
Le Cola mı daha iyi Coca Cola mı ? gibi gibi. Sorduğun soru tam anlamıyla bende bunları çağrıştırıyor.

Hocam bu konudakilerin çoğunun sorunu kartın arızalı olması felan değil dönüştürücü ile çalışmamasıydı. Bazıları monitör aldı ve bu sorundan kurtuldu. Bende monitör aldım iki gündür kullanıyorum şükür sorun yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı