MSI RX 5600 XT alınır mı?

Konuyu hortlatıyorum memnun musun karttan bende R5 3500X ile MSI RX5600 XT Gaming X modelinin siparişini vereceğim bugun?
RX 5600XT aldım, valla performans açısından memnunum 15-20 FPS fazla GTX 1660 Super göre ama yazılım sorunu var.
Oyunlarda arada reset atıyor attıktan sonra waatman uyarısı çıkıyor...

RX 5600XT aldım, vallahi performans açısından memnunum 15-20 FPS fazla GTX 1660 Super göre ama yazılım sorunu var.
Oyunlarda arada reset atıyor attıktan sonra waatman uyarısı çıkıyor...

Ben de şu an reset falan yok ama RDR'de en yükseğe aldım mı pikseller sıkıntıya giriyor ya monitörden ya oyundan ya da yazılımdan bilmiyorum onu ama benim bir arkadaşımda 5700 XT var oda RDR'de aynı sorunla karşı karşıya.

Hocam naptınız nasıl kart bende alma aşamasındayım.
Ben uygun fiyat beklemiştim, Asus rog serisi rx 5600 xt bile almadım. Bu ekran kartını aldığım için gayet mutluyum şu an. Dead by daylight oynuyorum, ultra ayarlarda 114-120 fps. Gta V Her şey ultra ve açık bencmark test 62-146 arası. Bu iki oyunu test edebildim. Bu arada Radeon Software yazılımından kontrol ettim. Standart gpu hız frekansı ile aldım bu sonuçları. Ekran kartının gaming ve o.c olarak 2 deviri daha var. Toplamda 3 devir. Benim güç kaynağım 500w olduğu için, şu an bu riski alamıyorum maalesef. İşlemcimin tdpsi de 105w çünkü. Kısacası aşağı yukarı diğer modellerin fps ve bencmark testlerine oranla, oc yapıldığı taktirde rtx 2070'e yetişiyor. Güzel bir anakart ve güç kaynağı şart. Hadi canım oradan rtx 2060 supere bile yetişemez diyen Nvidia fanları; versus sitesi üzerinden Asus GeForce ROG Strix RTX 2070 Gaming ile MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX kıyaslayabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı