MSI RX 570 Armor 8 GB ne kadara satılır?

Bir ürün stokta yok diğer ürün 2. El stokta kalan sadece 1 ürün ve galax gibi kalitesiz bir marka msi ve galaxi bir tutuyorsan bu senin aptalliğındir LQMDOWJEOKRKEKEJFKE kimin ağzı olup boş konuştuğu belli 2 ay önce Asus Rog Strix Rx570 8GB 4500 tl ye ilana koydum 10 dakikada 7 kişi istedi sattım asil soru senin elinde Rx570 olsa sen kaça satarsin
Galax mı kalitesiz? Gerçekten model yerine marka mı karşılaştırıyorsun? 2 ay önce satmışsın tebrikler. Ama artık o dönem geçti. O kartlara aşırı talep yok artık. Fiyatlar düşmeye başladı. Niye hala ısrar ediyorsunuz?

Galax mı kalitesiz? Gerçekten model yerine marka mı karşılaştırıyorsun? 2 ay önce satmışsın tebrikler. Ama artık o dönem geçti. O kartlara aşırı talep yok artık. Fiyatlar düşmeye başladı. Niye hala ısrar ediyorsunuz?

ASUS MSI Gigabyte Sapphire gibi markaların yanından geçemez kalite bakımından Galax

Anlamıyorlar ki beni. Aynı şeyi diyorum. 2 ay önce rahat satardı ama şu an ekran kartı kıtlığı dönemi bitti artık talep yok. Hala tutturmuş 4.5k diye :) inşallah satar 4.5 bine koysun ilanı baksın satılıyor mu? Adam diyor ki senin RX 570'in olsa kaça satarsın :D RX 580'im var benim zaten değerini bilip te konuşuyorum :D
al sana aldığım fiyat
Ayrıyeten 2. aldığım ekran kartım Galax GTX 1060 tı. ASUS RX 580 egöre çok daha az ısınıyordu. Marka TR de ünlü değil diye kalitesiz damgası yapıştırıyorsunuz.

1627153854119.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı