MSI RX 5700 Mech OC alınır mı?

Cidden tuhaf ben de en son önerileni kurdum hiç sorun olmadı stres testi olsun veya Google'de dolaşırken. İhtimal olabilir mi başka şeyden kaynaklı?

Ekran kartında bir arıza olduğunu düşünmeye başladım. Birkaç dakika önce eski sürücüyle de ilk mavi ekranımı aldım. Artık can sıkıcı olmaya başladı o yüzden garantiye göndermeyi düşünüyorum. RAM'lere test yapmıştım zaten, bir sıkıntı çıkmamıştı. Anakart'ın BIOS'unu da güncellemiştim. Güç kaynağım da yeterli.

Ekran kartında bir arıza olduğunu düşünmeye başladım. Birkaç dakika önce eski sürücüyle de ilk mavi ekranımı aldım. Artık can sıkıcı olmaya başladı o yüzden garantiye göndermeyi düşünüyorum. RAM'lere test yapmıştım zaten, bir sıkıntı çıkmamıştı. Anakart'ın BIOS'unu da güncellemiştim. Güç kaynağım da yeterli.

Eğer diğer parçalardan eminseniz servise gönderin. Çünkü neredeyse yeni güncellemeler ile 5000 serisinde sorun yaşayan kişi sayıları haliyle azaldı. Yabancı forumlarda da aynı keza. İnternette takılırken genelde RAM'lerden olabilir demişti ama Memtest86 yapmışsınız.

Geri
Yukarı