MSI RX 5700 XT Gaming X No Signal Sorunu

RecepReis

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar, uzun zamandır çeşitli WattMan hataları ve no signal hatalarıyla uğraşıyorum. WattMan hataları artık almıyorum ama devamlı olarak No Signal hatası ile karşı karşıyayım. Kullandığım monitör Aorus AD27QD. HDR açtığım zaman ya da oyunlarda fullscreen yaptığım zaman normalde görüntü hemen gidip gelir ama bende görüntü gidiyor ve gelmiyor. Monitör de No Signal yazısı geliyor ve birkaç saniye sonra monitör kapanıyor. Oyun ilk açıldığı zaman da aynısı oluyor arada. FreeSync ve Aim Stabilizer açıp kapattığımda da aynı sorun ile karşılaşıyorum uzun zamandır. Aynı sorunu yaşayıp çözüm bulabilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Display Port kullanıyorsanız kaliteli HDMI 2.1. HDMI kullanıyorsanız kaliteli DP kablo ile deneyin. FreeSync bazı monitörlerde sorun çıkarıyor.

Merhabalar, uzun zamandır çeşitli WattMan hataları ve no signal hatalarıyla uğraşıyorum. WattMan hataları artık almıyorum ama devamlı olarak No Signal hatası ile karşı karşıyayım. Kullandığım monitör Aorus AD27QD. HDR açtığım zaman ya da oyunlarda fullscreen yaptığım zaman normalde görüntü hemen gidip gelir ama bende görüntü gidiyor ve gelmiyor. Monitör de No Signal yazısı geliyor ve birkaç saniye sonra monitör kapanıyor. Oyun ilk açıldığı zaman da aynısı oluyor arada. FreeSync ve Aim Stabilizer açıp kapattığımda da aynı sorun ile karşılaşıyorum uzun zamandır. Aynı sorunu yaşayıp çözüm bulabilen var mı?
[/QUOTE
Siyah ekran gelince kasa çalışmaya devam ediyor mu?
Bir de başlat kısmına olay görüntüleyici yaz windows günlüklerinden sistem yazan yere bak Kernel Power 41 hatası var mı ?
Bir de kartının güç kablosu tek kablo üzerinden bu şekilde mi bağlı ?

Dosya Ekleri

• Ekran Kart Girişi.jpg
    Ekran Kart Girişi.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 77
Ayrıca MSI RX 5700 XT Gaming X önerilen PSU 750W. Sizde var tier D Corsair vs 550 bilgisayarın çalıştığına dua edin.

Tier D • recommended only for Very cheap, İGPU systems

Corsair |
vs 2017 [gray-label]

Tier E • Potentially dangerous in multiple scenarios

Corsair | vs 2012 orange.

monitör kutusundan çıkan displayport ile bağlı. Resimdeki gibi bağlı güç kaynağı. İmkan olunca ilk iş psu değiştirmek olacak. Bir de bu gün crash yedi cs go oynarken. Ses gelmeye devam ediyordu fakat görüntü dondu ve yırtıklar oluştu neden olabilir acaba?

Dosya Ekleri

• IMG_5323.jpeg
    IMG_5323.jpeg
    245,7 KB · Görüntüleme: 39
monitör kutusundan çıkan displayport ile bağlı. Resimdeki gibi bağlı güç kaynağı. İmkan olunca ilk iş psu değiştirmek olacak. Bir de bu gün crash yedi cs go oynarken. Ses gelmeye devam ediyordu fakat görüntü dondu ve yırtıklar oluştu neden olabilir acaba?
Dostum eski açtığım konulara bakıp oku cevabın orada yatıyor .

PSU düşük 750W High Power Gold olanı için herkes iyi diyor 5700XT ile kullanan. Yanında bağlantı için Reddit üzerinde bir öneri var görmenizi isterim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı