MSI RX 580 Armor 8 GB funmark

• Konuyu başlatan Warg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 331

Warg

Hectopat
Makaleler
1
2 Yıldır kullanıyorum bu kartı.
Sadece oyun oynadım aldığımdan beri forumda gezerken funmark gördüm denemek istedim.
Değerler nasıl sizce.
MSI Armor 8 GB modeli kartım.

Dosya Ekleri

• furmark_000000.jpg
    furmark_000000.jpg
    272,3 KB · Görüntüleme: 49
Furmark.

Normal değerler, sadece biraz sıcak geldi ama 2 yıldır kullanıyormuşsun oyun içerisinde sıcaklıklar bu seviyeye kolay çıkmıyorsa bir süre daha idare edersin. Eğer kasan kaliteliyse ileride termal macun değişikliği ve temizlik iyi gelecektir.

Watch Dogs 2 Full ayarlarda oynuyorum 75 dereceyi geçmiyor.
Kasa olarak Cooler Master MB511 Red kullanıyorum.

Şimdi yeni güncelleme yaptım ayarlar sıfırlanmış olabilir tam bilmiyorum.
Ekran kartı bölümünde gördüğüm kalite performans kısmının hepsinde performansı seçiyorum oyun içerisinde tüm ayarlarım High. Gölgeler en düşükte ve 2X 4X kapalı sadece gerisi açık.
Oyun orijinal bence oda fark ettiriyor.
FPS 40 65 arası gidip geliyor sahneye göre.
Sistem i5 8600K 16 GB DDR4 3000 MHz CL15 RAM var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Watch Dogs 2 Full ayarlarda oynuyorum 75 dereceyi geçmiyor.
Kasa olarak Cooler Master MB511 Red kullanıyorum.
Kasan temizse 75 derece kabul edilebilir bir sıcaklık RX 580 için, değilse bir temizlik yap. 75 üzerine çıkıp 80'e dayandığı zaman ekran kartına termal macun değişimi gerekecektir.

Kasan temizse 75 derece kabul edilebilir bir sıcaklık RX 580 için. 75 üzerine çıkıp 80'e dayandığı zaman önce bir detaylı kasa temizliği sonrasında da duruma göre ekran kartına termal macun değişimi gerekecektir.

Elimde Cooler Master htk002 var daha hiç kullanılmamış onu kullanacağım umarım kaliteli bir macundur.
Boştayken 30 derecede takılıyor.

Son düzenleme:
Elimde Cooler Master htk002 var daha hiç kullanılmamış onu kullanacağım umarım kaliteli bir macundur.
Düzgünce uygulanırsa iş görecektir. Kendin yapacaksan eğer daha iyi olur düşüncesiyle kalın tabaka sürme ters teper. Ekran kartı işlemcisini kaplayacak şekilde ince bir tabaka yeterli ve iyi olur.

Geri
Yukarı